Atlas opravdovských příšer - Bestiář evoluce živočichů

Atlas opravdovských příšer - Bestiář evoluce živočichů https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427080/bmid_atlas-opravdovskych-priser-bestiar--Qt2-427080.jpg 4 1 2

Originální ilustrovaný atlas přináší dobrodružné putování po všech živočišných druzích obývajících naší planetu od dávnověku až po současnost. Osvětluje příbuzenské vztahy mezi jednotlivými živočichy a celkový evoluční vývoj. Kniha vás provede všemi formami života a představí 580 živočichů — od Acantherpesta po žraloka. Potkáte nejenom dinosaury, ale také fascinující (po)tvory, o jejichž existenci jste dosud neslyšeli. Seznámíte se například s pancířnatými rybami dlouhými jako dodávka, ohromnými dravými ptáky, s rohatými dinoceráty a brontotérii, gigantickými prvohorními obojživelníky i s létajícími plazy.... celý text

Racek213
27.11.2022 4 z 5

I Dronte vypadal příšerně. Bohužel, nebylo mu to nic platné. Ale na Mauriciu ho najdete všude možně . No, třeba ho ještě biologové oživí. Není to tak dávno.

AgiMangi
05.01.2021

Dronte Mauricijský nebyl příšera, a už je vyhubený tak at´ se o něm mluví slušně.

evoluce zvířata, fauna

Autorovy knížky