Ať nám nejsou cizí tvorové, co mizí

Ať nám nejsou cizí tvorové, co mizí https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530319/bmid_at-nam-nejsou-cizi-tvorove-co-mizi-65a68f08a5ecb.jpg 5 1 1

Jak velryba černá ochlazuje naši planetu? Čím jsou výjimečná vajíčka rejnoka hladkého a jaký trik na bolavé břicho zná orangutan sumaterský? Odpovědi na tyto otázky jsou skryté v hravých a fakty nabitých verších o dvanácti zvířatech, ze kterých se přiučí nejen děti, ale i dospělí. Všichni známí i méně známí hrdinové této sbírky básní se řadí mezi kriticky ohrožené druhy, proto v sobě básničky nesou ekologické poselství smísené se špetkou humoru, a především nadějí na lepší zítřky pro tato i všechna ostatní divoká zvířata.... celý text

anet16
15.02.2024 5 z 5

Kniha mě strašně mile překvapila. Básničky jsou snadno čtivé, žádné krkolomné, opravdu moc hezky zní. Sama jsem nad nejednou i slzu ukápla, mají v sobě cit a velké poselství. Zároveň jsou ale vhodné i pro děti, protože končí vždy pozitivně a s nadějí .
lustrace jsou nádherné, realistické. Mnoho zajímavých informací, které jsem ani já o zvířatech nevěděla. Zároveň nabádají k odpovědnosti k přírodě. Opravdu moc doporučuji. Krásný počin a smekám autorce. Jsem moc vděčná, že jsem měla možnost knihu podpořit na hithitu a že takový skvost může zdobit nejednu dětskou poličku .

Autorovy knížky

2023  100%Ať nám nejsou cizí tvorové, co mizí

Kniha Ať nám nejsou cizí tvorové, co mizí je v