Aromaterapie do kapsy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Praktický průvodce světem aromaterapie, který shrnuje všechny potřebné informace nutné k bezpečnému používání éterických olejů pro dobrou fyzickou a psychickou kondici. Kromě základních údajů o zdrojové rostlině jsou u každého éterického oleje uvedeny účinky, tradiční použití, kontraindikace, biochemické složení, bezpečnostní upozornění a další užitečné informace. V encyklopedii najdete: – 88 éterických olejů; – 16 rostlinných olejů; – 17 hydrolátů. Dále se mimo jiné dočtete, – na jakém principu aromaterapie funguje; – co jsou to éterické oleje, jak se vyrábějí, jak účinkují a jak je bezpečně používat; – o využití rostlinných olejů a hydrolátů (květových vod); – o přírodní péči o pleť....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204178/aromaterapie-do-kapsy-204178.jpg 4.811
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Aromaterapie do kapsy

Hanka123
25.04.2019

Krásný přehled éterických olejů, hydrolátů i rostlinných olejů a jejich působení na člověka. Můj pomocník s mojí novou láskou...Aromaterapií ♡

JanaSafrankova
14.02.2019

Prehledne a jasne. Velky pomocnik v seznamovani se s aromaterapii


efka.saf
08.07.2018

Knize v podstatě nemám co vytknout, je přehledná a nabouchaná informacemi k dané problematice. Obsahuje jak obecné informace k aromaterapii jako takové, tak i rozbory jednotlivých éteráčků, rostlinných olejů nebo hydrolátů. Dozvíme se hodně i k biochemickému složení, což ovšem mně moc neřeklo, protože na tyhle věci jsem ve škole asi chyběla.
Celkově tedy velmi dobré zpracování, i když bych možná uvítala i něco trošku intuitivnějšího, pravdou ale je, že ani nevím, jestli tuto oblast lze v knize vůbec nějak popsat. Určitě ji ale doporučuji všem, kteří chtějí začít koketovat s aromaterapií.

haaabi
01.02.2015

Skvělá knížka o aromaterapii, jedna z mých nejoblíbenějších. Je zde zachyceno všechno podstatné, do hloubky a přesto stručně.

JanaDobby
10.09.2014

Velmi pěkně a stručně napsaná kniha pro všechny Aroma nadšence, vřele doporučuji

Doporučujeme

Proč spíme
Proč spíme