Arakain 20 let natvrdo Fan Club

Arakain 20 let natvrdo Fan Club https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514137/bmid_arakain-20-let-natvrdo-fan-club-b89-514137.jpg 5 4 2

Chronologická vyprávění a nikdy nezveřejněné zážitky všech členů skupiny. Kompletní texty písní. přes 450 fotografií z celé historie. Vzpomínání bývalých členů kapely a dalších přátel. (Lucie Bílá, Petr Janda, Vlasta Henych a další) Přílohy a rockografie. Kompletní materiály Fan Clubu. O 208 stránek více, než předcházející publikace z roku 2002.... celý text

SavageCircus
23.09.2023 5 z 5

Tohle je vlastně stejná kniha, co už kdysi vyšla. Tady tato je doplněna o fanklubovou historii. Jinak je kniha v celku solidně informativní a určitě jsem se z ní dověděl i něco navíc. Jinak je to perfektně doplněno snad všemi texty, co kdy Arakain i Lucie Bílá nazpívali. Rozhodně jsem rád, že jsem se k této knize Československé a České metalové ikony dostal.

Terva
20.05.2023 5 z 5

Poukázku typu A-V je třeba vyplnit takto:
Název a sídlo banky: IPB Praha
Číslo účtu: 126437826/5100
Konstantní symbol: 379
Adresa: FC Arakain, Post Box 33, 130 04 Praha 34

Přibližně o dalších dvacet let později vyšla tato kniha. Je to v podstatě Arakain 20 let natvrdo, ale doplněná o dalších cca 200 stran. Jedná se vlastně o soupis všech aktivit Fan Klubu Arakain. V této prodloužené části najdete i několik rarit, které se do původní knihy nedostaly. Tak že tu po dalších dvaceti letech máme znovu Arakain (40) 20 let na tvrdo. Nevím, co více napsat k této povedené publikaci, protože už jsem k původní knize komentář napsal a není důvod psát více. Tak snad jen, sežeňte si tuto knihu, ať víte, jak to v hudební světě chodilo a chodí.

Malá textová ochutnávka:

Procitnutí, pochopení
ovládnutí mozkový kůry
osamění telepatů
odhalení, že všichni jsme zrůdy
Jekyll a Hyde, Dorian Gray
Abel i Kain jenom se smáli
vymkli se z pout zavedených
zapomenout, o to by stáli

Poznání, že tohle ne je ano
každej z nás by chtěl svatej grál
poznání, že jsi nulou odepsanou
a tupej dav vede krutej král

Je šílený mít cizí tělo
je to šílený touhy znát
je šílený, choutky se melou
je to šílený, vášně i chlad

Rolniček pár nezazvoní
šašek i král měněj svý jména
Oběť a kat ke špalku jdou
krvavej šat, poslední scéna.

(Je to šílený Text Aleš Brichta Muzika Jirka Urban)

Autoři knihy

Kniha Arakain 20 let natvrdo Fan Club je v