Anička, žabičky a jejich přátelé

Anička, žabičky a jejich přátelé

Třetí kniha v edici určené začínajícím čtenářům vypráví o docela obyčejné holčičce Aničce, která jednoho léta zažije neuvěřitelné dobrodružství. Skamarádí se s žabičkami ze svých holinek a zjistí, že ožijí, když si to přeje, ale také s jedním trochu neobvyklým tvorem, který se narodil v trávě za starou kůlnou. Společně budou muset dokázat několik odvážných kousků, které prověří jejich přátelství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/125986/anicka-zabicky-a-jejich-pratele-125986.png 4.96
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Mladá fronta

GaleW

Pro malé holčičky kouzelná knížka, příběhy o opravdovém přátelství, laskavé a velmi čtivé. Doporučuji všem maminkám malých princezen.

Nejedlinka

Skvělá knížka! Dostala jsem ji k narozeninám a moc se mi líbilo že je to o holčičce která se snaží skamarádit s každým koho potká. Takže pět hvězdiček

Matematicka
08.04.2017

Česká autorská kniha pro začínající čtenáře, která pro mě byla tak trochu zjevením. A to jak obsahem, tak stylem. Běžné příhody ze života malé Aničky. Anička např. přemýšlí, co dát babičce k narozeninám... Ale pátrá ne v obchodním centru, ale v přírodě. A podaří se jí připravit dárek, ze kterého má babička upřímnou radost. I styl psaní je výborný. Krásně se nám s dětmi četla a ani se nedivím, že tato kniha už je dávno všude vyprodaná :-(

klarian
23.04.2014

Velmi vtipná knížka pro začínající čtenáře (a jejich rodiče). :)

pro začínající čtenáře pro děti od 6 let

Lenka Kosková Třísková