Ani o dolar víc, ani o dolar míň

Ani o dolar víc, ani o dolar míň https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/5652/bmid_ani-o-dolar-vic-ani-o-dolar-min-P9U-5652.jpg 4 116 28

Anglický humoristický román s detektivní zápletkou o tom, jak dostat zpět své investice od podvodného amerického milionáře. Každý podvedený investor si vypracuje svůj plán, jak na podvodníka vyzrát. Dobře je vykreslena postava zbohatlíka, který by se rád zařadil mezi intelektuály. Edice Čtení na dovolenou.

Literatura světová Humor
Vydáno: , Odeon

Not a Penny More, Not a Penny Less , 1976

Mucko
02.07.2014 5 z 5

Luxusné čítanie o tom, ako sa hlavou dá nakradnúť najviac peňazí. Detailne premyslené, sofistikovane zábavné s neustálym tempom..

flippercz
11.06.2014 4 z 5

Cetl jsem na doporučení kamaráda s tím že je to sranda od začátku až do konce. Sice jsem se moc nezasmál, ale čtení je to chytlave a s každou stránkou jsem byl pln netrpělivosti jak tohle vlastně skončí. A výsledek? Poslední věta mě totálně rozbila :-D

Finskej
06.02.2014 4 z 5

Rozhodně jedna ze součástí pomyslného zlatého fondu světové humoristické klasiky. Nápadité, vtipné, elegantní a čtivé.

ReacherJack
03.01.2014 5 z 5

Prijemne citanie aj pocas vianocnych sviatkov... ;-)

zuzosch
21.07.2013 4 z 5

Lehké zábavné čtení, dělá čest edici čtení na dovolenou! :)

lucifrid
20.04.2012 5 z 5

Jedina kniha, co jsem zatim od Archera cetla. Ale uz asi 30x :D. Nalakala mne na ni britska ctyrdilna miniserie na motivy teto knihy. Tu jsem videla jen jednou, ale dodnes na ni rada vzpominam. Knihu miluju a ctu minimalne 2x do roka, na dovce je to povinnost :).

janacheca
05.10.2011 2 z 5

Oddechové čtení na dovolenou, docela se pobavíte.

Marabu
26.03.2011 5 z 5

Povinná četba milovníků Archera :-)

Jeffrey Archer
anglická, 1940