Anglická promenáda

Anglická promenáda https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349383/bmid_anglicka-promenada-0G6-349383.jpeg 2 6 4

Povídkové příběhy nejen z psychoterapeutické praxe. stran o lidech ve zvláštních a mezních životních situacích, o lidech kteří "nejdou s proudem". O lidech, kteří řeší, jak dál žít.

jprst
04.11.2020 odpad!

Nová autorka, ale pro mě naprostý omyl při výběru a zřetelná ztráta času.

Ariane909
02.02.2020 4 z 5

Zajímavé, k zamyšlení. Některé hrdiny se těžko chápe, jakoby neviděli jinou cestu, než zůstat v pasti svého utrpení. Trochu mi vadily opakující se motivy v některých povídkách. Je to napsáno dobrým stylem, hvězdička dolů za občasné přehlédnutí pravopisných chyb, což mírně snižuje požitek ze čtení.

Danago
21.03.2019 5 z 5

Velice zajímavé , zvláštní povídky. Nad kterými jsem se musela zamyslet. Každá je úplně jiná, některá je smutná, další skoro depresivní, jiná zase velmi optimistická až nadpřirozená, každá povídka má svou pointu. Není to žádná jednohubka. Knížku si určitě nepřečtu je jedenkrát, k povídkám se dá vracet stále dokola, a vždy v nich najdete něco nového nad čím se musíte opět zamyslet.

vkraus
03.11.2018

Je to kniha povídek, a to silných povídek. Každá z nich je nabitá něčím, co vám nedovolí od knihy jen tak odejít a uvařit si kávu. Každá povídka vás donutí, abyste po jejím přečtení chvilku hleděli do prázdna a přemýšleli. Ať chcete nebo ne, ať jste přemýšlivý typ nebo nejste, budete se k nim vracet a přemýšlet o tématech, která otevírají. Po jejich přečtení zjistíte, že ten svět kolem sebe najednou vnímáte přece jen trošku jinak.
Takhle má vypadat literatura, která vám nedá pokoj.

Johana Kroupová
česká, 1970