Anděl v rudých šatech

Anděl v rudých šatech https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67049/andel-v-rudych-satech-67049.jpg 4 21 6

1789-1793 Anglie, Francie Krásná, chladně uvažující Christina Bowerová má spoustu dobrých důvodů, aby se Adrienu Huntovi vyhýbala. On je hrabě a ona je obyčejného původu – nikdy jí nenabídne sňatek. Navíc je to záhadný muž intrik a možná hraje na dvě strany velmi nebezpečnou hru. A co je nejhorší ze všeho – tento namyšlený, osudově okouzlující ničema si libuje ve své pověsti libertina, který se nestydí za spoustu ložnic, jimiž prošel, ani za četná zlomená srdce. Přesto se jí podlamují kolena, když cítí na tváři jeho dech.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Angel In a Red Dress , 2006

AgnesChoi
07.11.2022 3 z 5

Docela mě mrzí, že autorka neudělala pokračování. Kdyby byla knížka detailní a vztahy peprnější, myslím, že by to mělo úspěch. Mělo to svoje napínavé momenty, ale zkrátka nebyl čas to očividně dotáhnout. Ale na oddychové čtení to je výborný příběh.

vcielka
27.06.2021 5 z 5

Ked citam predchadzajuce komentare, tak asi patrim k menej narocnym citatelom, pretoze mne sa tento pribeh nesmierne pacil. Nedokazala som sa od knihy odtrhnut az do konca. Boli tam prekvapive zvraty, energicky hrdinovia, ktorym som fandila. Romantika. Za mna velmi odporucam

Tynyton
30.12.2018 2 z 5

Zdráhala jsem se vůbec tuto knihu dočíst. Oproti ostatním historickým románům je to podprůměr. Dle mého děj nebyl zas tak propracovaný, psychologie postav taky zmatená. Celkově si autorka mohla více pohrát s detaily a celý příběh lépe vykreslit. Samotný příběh mě též nechytl nijak za srdce a neměla jsem chuť dočítat.

Jája92
27.01.2018 3 z 5

Kniha, která se hodí na odpočinkové odpoledne. Pozoruhodné zpracování.

Květinka008
09.01.2018 4 z 5

Ve svém žánru oddechovek top. Neotřelý příběh, překvapivé momenty, hezká romantika i netrapná erotika. Vyjma prostřední části knihy, odehrávající se ve Francii. Na vypnutí ideální!

Shakespeare
03.05.2012

Rozsáhlé, plné napětí, ale jak to bývá u romantiky happy end

Anglie erotika Francie romantika Velká francouzská revoluce (1789-1799)

Judith Ivory
americká