Anděl s ďáblem v těle

Anděl s ďáblem v těle https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125862/bmid_andel-s-dablem-v-tele-65dcaa7bca236.jpg 4 7 2

Komediální příběh ze života pražské smetánky dvacátých let. V zámeckém hotýlku Riviéra s nočním šantánem a dámskou obsluhou nacházejí významní pánové intimní prostředí, prvotřídní restaurant, luxusní bar, chambres séparées ke svému uspokojení a odpočinku. Sem přichází hledat práci krásná Renata, která všechny pány ovládne svým andělsky krásným a nevinným obličejem. Tento nediskrétní příběh z diskrétního života z nostalgií zabarvených časů první republiky se stal předlohou pro vznik úspěšné filmové i muzikálové verze.... celý text

Damato
08.08.2018 5 z 5

Film se mi líbil víc než kniha , už jenom ta intonace hlasu paní Božidary Turzonovové při hlášce: "Tolik chlapů jsem v životě měla a pořád jsem blbá jak Vánoce" je nezapomenutelná. Kniha se nečetla špatně, ale kdybych neměla před sebou určitě postavy a v pozadí neslyšela šansony, co zpíval Korn , asi by byl zážitek ze čtení chudší.

Dandulka
15.02.2016 5 z 5

Známý film v knižním podání a jak jsem zjistila i úspěšný muzikál karlínského divadla. Při čtení se mi před očima odvíjel celý film, který mám moc ráda.

zfilmováno prostituce

Autoři knihy