Americký barber v Praze

Americký barber v Praze https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507374/bmid_americky-barber-v-praze-dFo-507374.jpg 4 9 1

V Kraigově rodině má barberství dlouhou historii -- už od roku 1914. Už odmalička se učil se v otcových a dědečkových barber shopech v Kentucky, a posléze svůj výcvik zakončil v jedné z předních světových akademií. Potom pracoval se svým bratrem v jejich vlastním podniku v Atlantě. Kraigovy cesty ho nakonec zavedly do Prahy, kde se rozhodl zapustit nové kořeny a otevřít si vlastní barber shop, aby pokračoval ve vášni, které se už věnuje přes čtyřicet let. Kraig se pravidelně objevuje v evropských časopisech a v české i německé televizi, včetně televizního dokumentu o jeho životě v Praze. Časopis Barbers Quarterly ho prohlásil za jednoho z nejlepších barberů v Evropě.... celý text

Literatura faktu Biografie a memoáry
Vydáno: , Kontrast

American Barber in Prague

knihožrout1105
03.02.2023 5 z 5

Zajímavý příběh o pánském kadeřníkovi, který měl už od dětství hlavní sen - stát se barberem a přidat se tak k historické tradici své rodiny. Cesta za tímto snem nebyla snadná, ale nakonec ho zavedla do naší malebné Prahy. Rozhodl se svá dobrodružství sepsat na tyto
stránky. Celé vyprávění je navíc doplněno o fotky, různými hudebními playlisty nebo podcasty, které tak dávají knize uplně jiný rozměr. Za mě skvělý dárek pro tatínky nebo dědečky co mají styl a vědí že být barberem je velké umění.

péče o vzhled kosmetika oděvní průmysl kadeřníci holičství

2022  73%Americký barber v Praze
2024  0%Střihy pro muže