Americká vojenská letadla 2. světové války

Americká vojenská letadla 2. světové války https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242226/bmid_americka-vojenska-letadla-2-svetove-mo4-242226.jpg 5 2 1

Vojenská letadla série

Kniha poskytuje kompletní přehled letadel, která Spojené státy nasadily do války v letech 1941 až 1945. Spojením detailního textu, technického popisu a skvělých ilustrací kniha čtenáři poskytuje jedinečný přehled letadel a jejich úspěchů během 2. světové války. Text je doplněn stovkami archivních fotografií letadel nasazených na všech bojištích.... celý text

Literatura naučná Vojenství Encyklopedie
Vydáno: , Naše vojsko

American Warplanes of World War II: Combat Aircraft of the United States Army Air Force, US Navy, US Marine Corps 1941-1 , 1995

p3tris
01.07.2019 5 z 5

K hodnocení knihy stačí vlastně jediné. Udělat Ctrl+C a Ctrl+V z jiné autorovi publikace, z "Bojových letadel Luftwaffe". Podobně jde o téměř souhrnný soubor typů, které používalo americké armádní letectvo během druhé světové války, včetně těch méně známých nebo prototypů. Určitě se nejedná o nejucelenější přehled, ale pokud potřebujete rychle najít základní informace ke konkrétnímu letounu, na stránkách této knihy nejspíše budou.

letadla vojenská letadla

David Donald