AMAZONKY - na přelomu věků

Všechno jednou zemře – rody, kmeny i celé národy. Ale co když to není konec? Co když je to pouhý začátek? Přežil jsi? Tak pohlédni do zrcadla. Uzři toho, kdo v rukách svírá otěže budoucnosti. Povím vám příběh jednoho malého amazonského kmene a jednoho velkého národa válečníků. Příběh o válce, smrti, osudu. O tom, co přichází po konci. Budu vám vyprávět o přelomu jedné éry světa Tezcatl....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/342744/amazonky-na-prelomu-veku-ECa-342744.jpg 3.73
Dobrodružné, Romány
Vydáno:, Diana Průšová - Wild Diana

Danago

Knížka má nádhernou lákavou obálku. Autorka používá krásný jazyk, ale bohužel už ne tak čtivý. Já vím , že Amazonky jsou válečnice , přesto jsem od knížky čekala víc než jen boj a taktiku. Ve mně knížka nevyvolala žádné emoce ani napětí. Ale možná jen nejsem ta správná cílová skupina.

Syriel
10.08.2017

Výborný a zaujimavý príbeh, plne otvorený fantázii a predstavivosti čitatela...Ja som si knihu veľmi užila,nakoľko moja fantázia pracovala na 100 percent....Emocionálne zvraty,bojovnosť,odvaha a láska....to všetko som prežívala s hlavnou hrdinkou súčasne a musím povedať že som prešla krásnym dobrodružstvom.....Už po pár riadkoch vás kniha stiahne do príbehu,kde je ťažké predvídať pokračovanie....Je to kniha na jeden hlt,pretože vám nedovolí ju pustiť pokiaľ ju nedočítate....Vrelo odporúčam...

Nejencocteme
04.07.2017

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
Kniha mi byla nabídnuta jako recenzní výtisk. Dobrodružná kniha není můj typický žánr, ale naprosto mě pohltila. A vrátila mne do let, kdy jsem dobrodružství vyhledávala! Příběh jsem nedokázala předpovídat a jazyk autorky je perfektní. Není ani moc popisný ani moc hrubý.
KNIHU BYCH DOPORUČILA VŠEM DĚTEM, FANTASY FANOUŠKŮM, A LIDEM CO MAJÍ RÁDI DOBRODRUŽNOU ČETBU

Tweetys
21.05.2017

Tak jsem ji dočetla. A páááni! Dechberoucí! Jinak nemůžu popsat. Přečteno jedním dechem. Jsem ženská plná emocí, takže jsem u toho brečela štěstím, smutkem i strachem. A neuvěřitlně mě překvapilo, že příběh, o kterém jsem si myslela, že je prostě snadno předvídatelný, dopadl nakonec úplně jinak. Takže doporučuji. :-)

Autor knihy

Diana Průšová