Amari a Noční bratři

Fantasy, kterou si zamilujete! Epické dobrodružství vynalézavé hrdinky Amari Petersové, dívky s nelegální magickou schopností, je konečně tady! Objevte nadpřirozený svět plný kouzel, zkoušek, nebezpečí, dobrodružství a bytostí, které vás překvapí. Quinton Peters byl obrovská naděje vyloučené lokality Rosewood City, dostal totiž plné stipendium na dvě z nejlepších univerzit USA. Když ale tajemně zmizí, jeho malá dvanáctiletá sestra Amari nedokáže pochopit, proč kolem toho není větší haló. Proč o něm není ve všech novinách? A proč policie automaticky předpokládá, že byl zapletený do něčeho nelegálního?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477041/big_amari-a-nocni-bratri-cye-477041.jpg 56
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota

Amari and the Night Brothers, 2021

Kniha Amari a Noční bratři

PetraDamianova
22. listopadu

Fantasy pro mládež, není snad žánr, který by mi byl vzdálenější. Přesto mě knížka chytla. Asi i tím, že se tu svět nadpřirozený prolíná se světem reálným a mnohé lidské vlastnosti a pocity jsou v obou úplně stejné. Ústřední zápletkou, tedy tím, jak se dítě dostane do nadpřirozeného světa a objeví v sobě dosud netušené schopnosti, se knížka podobá staršímu (a zatím, ale možná jen dočasně slavnějšímu) bráchovi jménem Sirotčinec slečny Peregrinové. Amari mi byla ještě o kousek sympatičtější.

Anett525
19. listopadu

Skvělé. Svět magie a nadpřirozených bytostí, napínavý příběh, super postavy. Nemám co vytknout. Přesně taková knížka,jakou mám ráda.