Dóóóst dobrý kámoši

Další příběh třináctileté anglické dívky Alice, která řeší stejné problémy, jako snad všechny její vrstevnice na celém světě: spory se sourozenci, nepochopení ze strany rodičů, vztahy s kamarádkami a první lásky. Tentokrát neví, co dělat, když se k ní nejlepší kamarádka Sandie začne zničeho nic chovat divně, když jí začne Kyřin nápadník volat každý den a ještě k tomu potřebuje nápad na Maškarní pátek. Vtipný text je psaný formou deníčku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/4565/alice-a-dooost-dobry-kamosi-UUf-4565.jpg 4135

Alice a ... (4.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

Friends, Freak-outs and Very Secret Secrets (2002)

Kniha Dóóóst dobrý kámoši

Twinny
27.12.2018

Další pěkný příběh třináctileté Alice. Jako vždy má Alice hektický život. Sandie se chová divně. Kyra má problémy s matkou a její bývalý přítel Richie Alici pořád volá. A do toho dvě starší sestry, mladší bratr a zvěřinec.

Vendula39
26.05.2018

Byla to prostě hodně dobrá knížka.

mia.com
21.02.2018

Jako vždy, další bezva díl, který mě bavil v pubertě i teď v dospělosti. Ráda se vracím do tohoto světa :)

tatafa
07.01.2017

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

Denisa_a
02.10.2014

Kniha mého dětství/dospívání :)

Pavlína 13
12.01.2014

Dobrá kniha. :)

AjťačkaTýnka
30.08.2013

Tahle se mi ze všech knih líbila nejvíc :)

TessDragon
02.09.2012

Série: Alice a ... .Tuto sérii jsem naprosto milovala.Alice je velmi vtipná a blázen.Oblíbila jsem si celou rodinu a mimo to i Alfieho.Rozhodně doporučuji sice je Alice 13 let,ale myslím,že knížku si můžou přečíst i starší. ;)

Jmenuji se Alice - Jsem narkomanka
Jmenuji se Alice - Jsem narkomanka
Siréna
Siréna
Dopisy na konec světa
Dopisy na konec světa
Počkej na mě, Radko!
Počkej na mě, Radko!

humor fiktivní deníky pro dívky

Karen McCombie
skotská, 1963