Dóóóst dobrý kámoši

Další příběh třináctileté anglické dívky Alice, která řeší stejné problémy, jako snad všechny její vrstevnice na celém světě: spory se sourozenci, nepochopení ze strany rodičů, vztahy s kamarádkami a první lásky. Tentokrát neví, co dělat, když se k ní nejlepší kamarádka Sandie začne zničeho nic chovat divně, když jí začne Kyřin nápadník volat každý den a ještě k tomu potřebuje nápad na Maškarní pátek. Vtipný text je psaný formou deníčku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4565/alice-a-dooost-dobry-kamosi-UUf-4565.jpg 4142

Alice a ... 4.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Fragment (ČR)

Friends, Freak-outs and Very Secret Secrets, 2002

Kniha Dóóóst dobrý kámoši

Knihomolka506
06.01.2020

Příběh jedné teen holky, její rodiny a kamarádů. Popisuje své trable s kluky, mladším bratrem a nej kámoškou Sandie, která se ale najednou nějak změnila. Jak? To si musíte přečíst..

Twinny
27.12.2018

Další pěkný příběh třináctileté Alice. Jako vždy má Alice hektický život. Sandie se chová divně. Kyra má problémy s matkou a její bývalý přítel Richie Alici pořád volá. A do toho dvě starší sestry, mladší bratr a zvěřinec.

Vendula39
26.05.2018

Byla to prostě hodně dobrá knížka.

mia.com
21.02.2018

Jako vždy, další bezva díl, který mě bavil v pubertě i teď v dospělosti. Ráda se vracím do tohoto světa :)

tatafa
07.01.2017

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

Denisa_a
02.10.2014

Kniha mého dětství/dospívání :)

Pavlína 13
12.01.2014

Dobrá kniha. :)

AjťačkaTýnka
30.08.2013

Tahle se mi ze všech knih líbila nejvíc :)