Ali Baba a 40 loupežníků (komiks)

Ali Baba a 40 loupežníků (komiks) https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118197/ali-baba-a-40-loupezniku-118197.jpg 3 12 2

Ali Baba je chudý, skromný, upřímný a těžce pracující řidič motorové rikši, jehož život má k dokonalosti daleko. Podivnou shodou náhod se dostane do potyčky s gangem čtyřiceti loupežníků a následující události zasáhnou život celé jeho rodiny. Novodobý příběh Tisíce a jedné noci se odehrává v dnešní Bombaji, muži nosí černé obleky a zbraně a jejich oři nemají nohy, ale kola. Ali Baba a čtyřicet loupežníků se ocitají v neuvěřitelných situacích, během nichž se vám bude tajit dech. Nejdůležitější je ovšem to, že příběh o odvaze a důvtipu skončí vítězstvím dobra nad zlem. A tak to má být.... celý text

Mercatino
10.01.2021 1 z 5

Velká škoda. Má to být pro děti, které by měly pochopit základní motivy postav a dějovou linku příběhu. Komiks je zmatený, a na to, že měl jen 68 stran jsem se v něm dost ztrácel. Pěkný průser. Prostě někdy nedokážu pochopit jak je možné, že se taková sračka může vydat a zkazit poměrně povedenou edici.

Atlantis
07.10.2019 2 z 5

Poměrně nepovedený komiks. Kvůli zvláštní kresbě jsou si postavy velice podobné a často se zarazíte, abyste se zorientovali, koho právě sledujete. Převedení Ali Baby do současnosti se ukázalo jako naprosto zbytečné. Loupežníci mají místo šavlí samopaly, ale to je tak vše. Navíc všichni vypadají jako Arabové, ale mají ruská jména. Zvláštní.

Autorovy knížky

2012  67%Ali Baba a 40 loupežníků (komiks)