Tajomstvo strašidelného zámku

Tajomstvo strašidelného zámku https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278451/mid_traja-patraci-1-tajomstvo-strasidel-MpQ-278451.png 5 139 26

Prvý diel zo série Traja pátrači zavedie Jupitera, Petra a Boba do starobylého opusteného zámku hrôzy, ktorý potrebuje slávny režisér Alfréd Hitchcock na natáčanie filmu. V zámku však už dvadsať rokov nikto nebýva a ozývajú sa z neho strašidelné stony, kvílenie a vrieskanie. Mnohí svedkovia videli „Modrý prízrak“, ktorý hrá na starom organe a „Hmlu strachu“, ktorá v ľuďoch vyvoláva takú hrôzu, že v panike vybiehajú zo zámku. Traja pátrači sa snažia vypátrať, čo sa v zámku deje. Je to vari prekliatie zámku jeho mŕtvym majiteľom? Alebo to má na svedomí záhadný muž, ktorý ich varoval, aby sa k zámku už nikdy nepriblížili?... celý text

tlllk
18.10.2017 5 z 5

Niet nad klasiku, deti sa nevedeli dočkať večerného čítania.Už aj letíme do knižnice pre zajakavého papagája.

wiix
09.09.2015 4 z 5

Napínavá a poučná chlapčenská literatúra nie je síce moja šálka kávy, ale ide o zaujímavé a kvalitné dielo, ktoré je pre danú vekovú kategóriu vhodné a žiadané.

Marthas
18.07.2014 4 z 5

Tuto sérii jsem četla v pubertě, bohužel ale jen tři knihy, jelikož více dílů u nás v knihovně neměly, když jsem později chtěla těch pár knížek doporučit mamce jako oddechovou četbu, zjistila jsem bohužel, že se v knihovním katalogu už vůbec nevyskytuje, tenkrát to ale byla slušná oddechová četba, a člověk prostě nemohl nedržet klukům palce, aby vyřešili svůj další případ!!

honajz
13.09.2012 4 z 5

Slušný rozjezd a autor ví, jak udržet napětí. Žádné zbytečné odbočky, nástrahy z těch běžných (snad jen tu baterku ztratili až mockrát), nechybí vtip, nadhled, a i když závěr je tak nějak očekávaný, dobře se to čte.

meggy248
21.06.2011

tieto knižky jednoducho milujem. a najmä ked su strasidelne:D

bend-ik
19.01.2011 4 z 5

Toto ma sprevádzalo pubertou.. Jupitera, Petra a Boba som proste milovala :)