Akvárium - zábava pro děti

Akvárium - zábava pro děti https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106699/bmid_akvarium-zabava-pro-deti-dDL-106699.jpg 5 2 2

Přírodě na stopě! Akvárium nabízí opravdové dobrodružství. Můžeš pozorovat napínavé životní projevy pestrobarevných obyvatel akvária a zažít narození rybích miminek. Než k tomu ale dojde, musíš si všechno dobře naplánovat. V tom ti pomůže tahle knížka. Vysvětlí ti krok za krokem, jaké vybavení pro své akvárium potřebuješ, jak osázíš akvárium správně rostlinami a které ryby se k sobě hodí. Najdeš tu všechno důležité, co potřebuješ vědět o zařízení akvária a jeho údržbě i o zdravé výživě zvířat. Kromě toho získáš i hodně tipů a podnětů k vlastnímu bádání a experimentování...... celý text

Hobby Pro děti a mládež
Vydáno: , Jan Vašut (Vašut)

Aquarien - Spaß für Kinder

Nerianna
28.12.2018 5 z 5

Knížku jsem si koupila pro sebe i jako dospělá, protože plánuji akvárium a jsem v tohle oboru začátečnice.
Mám i další knihy (z antikvariátu) a znám hodně odkazů po internetu, ale někdy je těžké si vybrat z hory informací.
Tahle útlá knížka vše důležité pěkně srozumitelně shrnuje bez zbytečně odborných názvů, můžu ji doporučit i dospělým co o akvaristice moc nevědí a chtějí někde začít. ;-)

havranice
07.02.2018 5 z 5

Dcera (10let) touží po rybičkách, chtěla nastudovat, co je k tomu tedy vše třeba. Kniha mi k tomuto účelu přijde ideální, připadá mi, že seznamuje začátečníka asi opravdu se vším podstatným, není obsáhlá, ale vše hlavní asi fakt říká. Dcera to studuje a povídá nám o tom, je to napsané poměrně srozumitelně. Kniha pro nás plní přesně ten účel, ke kterému jsme ji pořídili.

akvaristika akvarijní ryby

Autorovy knížky