Akta Spellmanová

Akta Spellmanová https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57162/akta-spellmanova-57162.jpg 4 21 5

1. díl ze série o Isabele Spellmanové: Soukromá vyšetřovatelka Isabela Spellmanová se v osmadvaceti vyhrabala z pubertálních excesů a připadá jí, že by se konečně mohla začít chovat jako dospělá. Ovšem to by nesměla čtyřiadvacet hodin denně trávit jako zaměstnankyně své poněkud netradiční rodiny. Všichni Spellmanovi (včetně vyžilého strýčka a mladší sestřičky) jsou totiž soukromí detektivové každým coulem a jeden druhému nedají nic zadarmo. Mají ve zvyku ostatní rodinné příslušníky sledovat a jejich známosti důkladně prošetřovat. Když ale obvyklý postup aplikují v případě Isabelina nového přítele, sympatického a pohledného zubaře, její trpělivost je u konce. Vezme poslední zakázku a pak rodinnou firmu definitivně opustí… Lisa Lutzová v Aktech Spellmanová s vtipem a nadsázkou vypráví o rodičích, kteří to s vámi vždycky myslí dobře, nesnesitelných sourozencích, beznadějně komplikovaných vztazích a o tom, že v noci se lépe sleduje auto s rozbitým zadním světlem.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Spellman Files , 2005

Anna Hubička
01.07.2014 3 z 5

Tato kniha byla velmi oddechová. Líbilo se mi na ní, že měla určitý příběh, ale vadil mi neurčitý konec. Čekala jsem nějaké rozuzlení, nějakou třešinku na dortu, ale nedočkala jsem se. Příběh byl velmi zdlouhavý a někdy i nudný. Ale v jiných momentech jsem se i zasmála. Knihu řadím mezi průměr :)

Evik30
02.01.2014

Odpočinková kniha. Pro čtenáře detektivek je to spíše čtení pro děti :o), ale jinak se u ní dobře pobavíte.

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Řadím mezi oddechové čtení :) Svižná detektivka

Dajulka
04.01.2012 5 z 5

Velmi vtipná oddechová četba. Vřele dopuručuji, co se chtějí pobavit a trochu si odpočinout :)

bookcase
26.08.2011 4 z 5

Vtipný román, ráda bych si přečetla i další knihy o Isabele, bohužel na pokračování jsem nenarazila.

rodinné vztahy soukromý detektiv

Autorovy knížky