Ako sa mení les

Ako sa mení les https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472067/bmid_ako-sa-meni-les-mnH-472067.jpg 4 1 1

Corso
05.05.2021 4 z 5

Retro navrat.
To som si dal prace. Musel som pridat autora, ktory je vlastne asi len ilustrator a vydal par krasnych knih o prirode. Lese, vode a tak. Myslim asi 4. A musel som hladat aspon daco o tejto krasnej knizke. Preco?
Ako prcek som mal tuto knihu. Skoncila niekde dokreslena. Stratila sa. Cele roky som ju skusal doma najst. Na povale v krabiciach. U starych rodicov, ci sme ju tam niekde s bratom neodtrepali a nezabudli niekde. Nic! Zmizla. Obcas som ju hladal po antikoch ale nemal som stastie. Nijake intenzivne hladanie ale poznate ten pocit, ked vam nieco v kuse lezi niekde vzadu v myslienkach nedokoncene. Medzitym ju hladala napriklad kolegyna graficka, ktora stale nieco robila pre lesy a deti. Ze si tu knihu tiez pamata a ze bola krasna a ze by z nej nieco chcela "pouzit". Ci ju ja, zberatel knih nahodou nemam? No, mal som... vravim. Ale nemam.
Nakoniec mi to nedalo, a siel som vlani ako pes po kosti po antikoch SK CZ. Co budem natahovat, EBAY!! Jednu v slovencine mali v Nemecku, v antiku v nejakom malom mestecku pri Hamburgu. Za knihu som zaplatil asi tri euro a za postovne asi dalsich dvadsat :) Jak sa tam dostala, to by ma zaujimalo. Moje srdce je na mieste. Prisla, otvoril som ju, za tri minuty som ju mal prelistovanu bo je to asi len 16 stran alebo tak nejak. Nadherne stranky plne tych malych zvieratiek vtacikov hmyzu hribov, a traktorov, robosov s pilkami, sadzacov a tak. No proste pre male deti. Ale... v podstate pre takeho skolkara vysoko odborna literatura :) MOJE SRDCE JE ZASE POKOJNE.

Autorovy knížky

Rainer Sacher
německá
1978  80%Ako sa mení les

Kniha Ako sa mení les je v