Ako sa Franklin bál tmy

nehodnoceno
Ako sa Franklin bál tmy https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527222/bmid_ako-sa-franklin-bal-tmy-656457e5736ab.jpg 0 0 0

Kniha je prvou zo série pôvabne ilustrovaných knižiek o korytnačke, s ktorou sa deti stretnú i na televíznej obrazovke. V tomto príbehu sa Franklin vyberie do sveta zistiť, ako to s tým strachom vlastne je. Ide, ide, stretáva zvieratká a prosí ich o pomoc. Unavený a hladný stretne napokon i mamičku. Na svojej ceste zistí, že každý sa vlastne niečoho bojí.... celý text

mataaskorice
12.10.2023 5 z 5

Příjemná, velmi jednoduchá knížečka s minimem textu a maximem ilustrací. Franklin je u nás známý z TV a je v kurzu, takže knížka sbírala body už jen tím, že se objevila doma v čtenářské nabídce :-) Přečteno raz dva, dnes napoprvé, už teď se třesu na dalších 389 přečtení, která mě v následujících týdnech čekají :-)

verca0794
29.06.2022 5 z 5

Tuhle knihu jsem jako malá milovala. Teď ji čtu své dceři a ukazujeme si zvířátka. Kniha je nádherně ilustrovaná. Určitě ji nemáme v ruce naposledy.

Atlantis
05.03.2020 4 z 5

Příjemná krátká knížečka pro děti. Přečteno za pár minut, doplněno o krásné ilustrace.