Ako prekuknúť druhých ľudí – Príručka bývalého experta FBI

Ako prekuknúť druhých ľudí – Príručka bývalého experta FBI https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404356/bmid_ako-prekuknut-druhych-ludi-prirucka-APP-404356.jpg 4 189 33

Vraj je toto najlepšia ponuka. Je to naozaj tak? Hovorí, že súhlasí. Naozaj súhlasí? Ten pracovný pohovor sa mi podaril. Alebo nie? Sľúbil, že to už nikdy neurobí. A zase to urobil... Chcete sa vyhnúť podobným nepríjemným prekvapeniam a byť o krok dopredu pred ostatnými? Poradí vám Joe Navarro, bývalý agent kontrarozviedky a uznávaný expert FBI na neverbálne správanie. V knihe vysvetľuje, ako rýchlo „prečítať“ druhých ľudí: ako odhaliť ich myšlienky, dešifrovať pocity a úmysly, vyhnúť sa skrytým nástrahám a rozpoznať klamlivé, nečestné konanie. Pochopíte, ako môžete svojou rečou tela ovplyvniť, čo si o vás myslia šéf, rodina, priatelia aj úplne cudzí ľudia.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Grada

What Every Body Is Saying: An Ex-FBI Agent's Guide to Speed-Reading People , 2008

Apostrof
11.10.2018 4 z 5

Kniha o verbální a neverbální komunikaci, která je dobře napsaná. Při uvedených příkladech (boxech) v knize si člověk vzpomene na situace, které zažil a může posoudit své vlastní zkušenosti. Není to kniha, která by se měla číst na jeden zátah. Doporučuji po pěti - deseti stranách denně, aby jste vstřebali informace. Jinak doporučuji.

hu_87
07.09.2018 5 z 5

Kniha mi hodně pomohla

katy87
31.07.2018 5 z 5

Velice povedená kniha, která systematicky popisuje jednotlivé oblasti neverbálního chování a vede čtenáře k tomu, jak začít tyto znaky vnímat u ostatních lidí. Nesouhlasím s jedním z komentářů, kde někdo zmiňuje, že se max. dozvíme, že když si někdo kouše nehty, je nervózní. Ano, je to tam zmíněno asi v jedné jediné větě, ale zbytek knihy je plný užitečných a zajímavých poznatků. Doporučuji!

dadako
05.09.2017 3 z 5

Kniha hodně pomáhá porozumět neverbální komunikaci. Zároveň se dozvíme že žádný z ukazatelů nelze vnímat odděleně, ale v kontextu s ostatními. Po přečtení se nenaučíte odhalit každou lež. I sebelépe trénovaný člověk mívá úspěšnost 60%, ale přesto stojí za přečtení, protože i když se nepodaří odhalit lež člověk pozná jak se protějšek cítí a co od něj můžete čekat.

PJurista
28.03.2017 5 z 5

Pokud ctete skutecne pozorne, zacnete vnimat svet kolem sebe v jinem spektru. Hodne kniha pomohla v me profesi.

kazatell
20.09.2016 5 z 5

Pokud chcete porozumět řeči těla, tak tato kniha je ideální a asi jedna z nejlepších které sem cetl

WiiKii
24.08.2016 5 z 5

Joe Navarro je bývalí agent, který se zabývá neverbální komunikací a touto knihou chce předat běžným lidem své celoživotní zkušenosti. .. Jsou zde i různé příběhy z jeho života kdy mu neverbální komunikace pomohla. .. Příjemné čtení, kde si každý něco najde, někdo více, někdo méně, ale něco určitě. :)

bakjo95
08.05.2016 5 z 5

První knížka od Navarra a byl jsem překvapen, dostal jsem mnohem víc než jsem čekal! Super rady pro úplné lajky, které nikdy nic neslyšeli nic o neverbální komunikaci. Hnedka jsem koupil další Navarrův bestseller, tak uvidíme. Doporučuji 100% ;-D

achilles
29.12.2015 2 z 5

Bohužel musím sáhnout k celkem nízkému hodnocení. Očekával jsem zřejmě příliš. Dočkal jsem se vcelku nudné příručky, která mi akorát naznačila, že mě hodně naučí, abych se po její dočtení dozvěděl, že kdo si kouše nehty je zřejmě nervózní. A takových perel je tam více :-)
Opravdu nic převratného.

DCKH
03.12.2015

Vážně bestovní odborná příručka pro lidi kteří chtějí být úspěšní

radekk33
15.10.2015 5 z 5

Velmi dobrá realistická kniha. Poznatky se dají uplatnit částečně v praxi. Je znát obrovská zkušenost autora.

ladyba
21.05.2015 5 z 5

Navarrovy knihy jsou mimořádně poučné. Nabízejí praktický pohled na konkrétní signály, které vysíláme svojí nonverbální komunikací.

guru
26.12.2012 5 z 5

Špičková kniha plná teoretických a praktických poznatkov tzv. reči tela, alebo prejavov, ako ho autor nazýva, 'limbického mozgu'.
Fanúšikovia Jefferyho Deavera si určite povšimnú vedomosti, na ktorých sa sčasti zakladá séria Kathryn Danceovej.
Ale nie sú to žiadne super informácie predostrené na platničke, pre plné využitie je nutný dlhý nácvik.

řeč těla neverbální (mimoslovní) komunikace rozvoj myšlení

Autoři knihy

Joe Navarro