Ako prekuknúť druhých ľudí – Príručka bývalého experta FBI

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vraj je toto najlepšia ponuka. Je to naozaj tak? Hovorí, že súhlasí. Naozaj súhlasí? Ten pracovný pohovor sa mi podaril. Alebo nie? Sľúbil, že to už nikdy neurobí. A zase to urobil... Chcete sa vyhnúť podobným nepríjemným prekvapeniam a byť o krok dopredu pred ostatnými? Poradí vám Joe Navarro, bývalý agent kontrarozviedky a uznávaný expert FBI na neverbálne správanie. V knihe vysvetľuje, ako rýchlo „prečítať“ druhých ľudí: ako odhaliť ich myšlienky, dešifrovať pocity a úmysly, vyhnúť sa skrytým nástrahám a rozpoznať klamlivé, nečestné konanie. Pochopíte, ako môžete svojou rečou tela ovplyvniť, čo si o vás myslia šéf, rodina, priatelia aj úplne cudzí ľudia....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/404356/ako-prekuknut-druhych-ludi-prirucka-APP-404356.jpg 4.3102
Žánr
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno · Grada
Orig. název

What Every Body Is Saying: An Ex-FBI Agent's Guide to Speed-Reading People · 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (16)

Kniha Ako prekuknúť druhých ľudí – Príručka bývalého experta FBI

Přidat komentář
Popko
07. září

Nebyla to špatná kniha, kniha byla doplněna obrázky. Neverbální komunikace funguje. :-)

lucie0134
11. července

Super kniha, spíš bych ji nazvala učebnice. Je tam hodně informací a proto doporučím přečíst jednou a po nějakým čase přečíst podruhé. Nebo si udělat alespoň výpisky. Zjistila jsem tam plno věcí jak funguje mozek a jak se lidi chovají. Doporučuji!!!

Denyas
29.11.2018

Publikaci doporučuji určitě všem těm, kteří se zajímají o lidskou psychologii a hlavně neverbální komunikaci. Jedná se o dobrou knihu, zejména pro personalisty, policisty i pro ostatní, kteří chtějí vědět a poznat chování lidí ve svém okolí.

Apostrof
11.10.2018

Kniha o verbální a neverbální komunikaci, která je dobře napsaná. Při uvedených příkladech (boxech) v knize si člověk vzpomene na situace, které zažil a může posoudit své vlastní zkušenosti. Není to kniha, která by se měla číst na jeden zátah. Doporučuji po pěti - deseti stranách denně, aby jste vstřebali informace. Jinak doporučuji.

hu_87
07.09.2018

Kniha mi hodně pomohla

katy87
31.07.2018

Velice povedená kniha, která systematicky popisuje jednotlivé oblasti neverbálního chování a vede čtenáře k tomu, jak začít tyto znaky vnímat u ostatních lidí. Nesouhlasím s jedním z komentářů, kde někdo zmiňuje, že se max. dozvíme, že když si někdo kouše nehty, je nervózní. Ano, je to tam zmíněno asi v jedné jediné větě, ale zbytek knihy je plný užitečných a zajímavých poznatků. Doporučuji!

dadako
05.09.2017

Kniha hodně pomáhá porozumět neverbální komunikaci. Zároveň se dozvíme že žádný z ukazatelů nelze vnímat odděleně, ale v kontextu s ostatními. Po přečtení se nenaučíte odhalit každou lež. I sebelépe trénovaný člověk mívá úspěšnost 60%, ale přesto stojí za přečtení, protože i když se nepodaří odhalit lež člověk pozná jak se protějšek cítí a co od něj můžete čekat.

PJurista
28.03.2017

Pokud ctete skutecne pozorne, zacnete vnimat svet kolem sebe v jinem spektru. Hodne kniha pomohla v me profesi.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autoři knihy

Joe Navarro
americká, 1953
Marvin Karlins
americká, 1941

Kniha Ako prekuknúť druhých ľudí – Príručka bývalého experta FBI je v

Právě čtených12x
Přečtených140x
Čtenářské výzvě11x
Doporučených10x
Knihotéce74x
Chystám se číst120x
Chci si koupit39x