Ako prekuknúť druhých ľudí – Príručka bývalého experta FBI

Vraj je toto najlepšia ponuka. Je to naozaj tak? Hovorí, že súhlasí. Naozaj súhlasí? Ten pracovný pohovor sa mi podaril. Alebo nie? Sľúbil, že to už nikdy neurobí. A zase to urobil... Chcete sa vyhnúť podobným nepríjemným prekvapeniam a byť o krok dopredu pred ostatnými? Poradí vám Joe Navarro, bývalý agent kontrarozviedky a uznávaný expert FBI na neverbálne správanie. V knihe vysvetľuje, ako rýchlo „prečítať“ druhých ľudí: ako odhaliť ich myšlienky, dešifrovať pocity a úmysly, vyhnúť sa skrytým nástrahám a rozpoznať klamlivé, nečestné konanie. Pochopíte, ako môžete svojou rečou tela ovplyvniť, čo si o vás myslia šéf, rodina, priatelia aj úplne cudzí ľudia....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/404356/ako-prekuknut-druhych-ludi-prirucka-APP-404356.jpg 4.3102
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno · Grada

What Every Body Is Saying: An Ex-FBI Agent's Guide to Speed-Reading People · 2008

Kniha Ako prekuknúť druhých ľudí – Príručka bývalého experta FBI

Popko

Nebyla to špatná kniha, kniha byla doplněna obrázky. Neverbální komunikace funguje. :-)

lucie0134

Super kniha, spíš bych ji nazvala učebnice. Je tam hodně informací a proto doporučím přečíst jednou a po nějakým čase přečíst podruhé. Nebo si udělat alespoň výpisky. Zjistila jsem tam plno věcí jak funguje mozek a jak se lidi chovají. Doporučuji!!!

Denyas
29.11.2018

Publikaci doporučuji určitě všem těm, kteří se zajímají o lidskou psychologii a hlavně neverbální komunikaci. Jedná se o dobrou knihu, zejména pro personalisty, policisty i pro ostatní, kteří chtějí vědět a poznat chování lidí ve svém okolí.

Apostrof
11.10.2018

Kniha o verbální a neverbální komunikaci, která je dobře napsaná. Při uvedených příkladech (boxech) v knize si člověk vzpomene na situace, které zažil a může posoudit své vlastní zkušenosti. Není to kniha, která by se měla číst na jeden zátah. Doporučuji po pěti - deseti stranách denně, aby jste vstřebali informace. Jinak doporučuji.

hu_87
07.09.2018

Kniha mi hodně pomohla

katy87
31.07.2018

Velice povedená kniha, která systematicky popisuje jednotlivé oblasti neverbálního chování a vede čtenáře k tomu, jak začít tyto znaky vnímat u ostatních lidí. Nesouhlasím s jedním z komentářů, kde někdo zmiňuje, že se max. dozvíme, že když si někdo kouše nehty, je nervózní. Ano, je to tam zmíněno asi v jedné jediné větě, ale zbytek knihy je plný užitečných a zajímavých poznatků. Doporučuji!

dadako
05.09.2017

Kniha hodně pomáhá porozumět neverbální komunikaci. Zároveň se dozvíme že žádný z ukazatelů nelze vnímat odděleně, ale v kontextu s ostatními. Po přečtení se nenaučíte odhalit každou lež. I sebelépe trénovaný člověk mívá úspěšnost 60%, ale přesto stojí za přečtení, protože i když se nepodaří odhalit lež člověk pozná jak se protějšek cítí a co od něj můžete čekat.

PJurista
28.03.2017

Pokud ctete skutecne pozorne, zacnete vnimat svet kolem sebe v jinem spektru. Hodne kniha pomohla v me profesi.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Autoři knihy

Joe Navarro