Aj ja teba

Každé miesto má svoje tajomstvo. Každý človek niečo skrýva. Niekedy musíme ísť do minulosti, aby sme pochopili prítomnosť, niekedy musíme niekoho opustiť, aby sme sa k nemu dokázali vrátiť. Nový román Maxima E. Matkina prichádza až po troch rokoch a rozpráva o ľuďoch, ktorí sú schopní naozaj milovať, pretože vedia, že láska nie je nič také, na čo máme vždy právo. Ak chcete vedieť, čo to znamená byť päť minút v Číne, v čom tkvie tajomstvo neviditeľnosti a aké môžu byť skutočné city, čítajte túto knihu. Všetko je niekde pod povrchom....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/58482/aj-ja-teba-MGp-58482.jpg 3.769
Romány, Literatura slovenská
Vydáno, Slovart (SK)

Aj ja teba, 2010

Kniha Aj ja teba

lacola
23.11.2018

Konečně vrstevnatý román prolínající se minulostí, přítomností a snad i budoucností. Jeden z nejlepších od Matkina. Dokonce je tam i mrtvola, tedy vlastně dvě. A otevřený konec, to miluji! Čteno ve slovenštině.

Varvara
01.07.2014

Tahle Matkinovka mě příliš nechytla, nedokázala jsem se víc ztotožnit s hrdiny. Byly tam opět zajímavé momenty, nějaká moudra i něco vtipu, ale většina ostatních Matkinovo knih se mi líbila víc.

Skjaninka
08.06.2013

Neviem prečo, ale Matkinove knihy mám veľmi rada. Je to čisto oddychové čítanie a on ma zatiaľ nesklamal. Všetky jeho knihy sú nenáročné a ja si ich rada vychutnávam v dobe, keď sa mi zrovna nechce nad nejakou knihou premýšľať. Aj ja Teba som čítala pred Vianocami a bola to prvá kniha, kde sa mi Matkin nezdal ako on. Úplne odlišná od ostatných, ale aj napriek tomu som si ju užila. Krátka, jednoduchá jednohubka na dva večery.

Bivoj Běsobijce
Bivoj Běsobijce