Aj ja som CHLAP 2.0

Aj ja som CHLAP 2.0 https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420589/bmid_aj-ja-som-chlap-2-0-ab6-420589.jpg 4 1 1

Kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí, ako môžeš na sebe pracovať, zvýšiť svoju hodnotu po všetkých stránkach a stať sa celkovo schopnejším a príťažlivejším chlapom, aby si pritiahol do svojho života lepšiu ženu, príležitosti a ľudí. Táto kniha je pre tých, ktorí chcú od života niečo viac. Je pre ľudí, ktorí sa nechcú baviť o nudných témach s nudnými ľuďmi, vstávať unavení do svojho nudného a priemerného života po boku ženy, kde iskra už dávno vyprchala a sú iba spolubývajúcimi, jedia priemerné jedlo, pozerajú telku, vyzerajú priemerne, majú priemernú prácu, večer idú spať a ráno sa to opakuje celé odznova. Toto, myslím, nie je tvoja vízia života, aký chceš prežiť, nemám pravdu?... celý text

vmatusko
19.09.2019 4 z 5

Kniha, ktorá ma každého chlapa nakopnúť, aby začal na sebe makať.
Podrobne rozoberá a ponúka tipy v 10 oblastiach: Sebavedomie; Vystupovanie; Obliekanie a image; Výzor; Myslenie; Atraktívne ženy v okolí; Sociálny status; Vášeň; Peniaze; Komunikácia.
Keď muž zamaká na týchto oblastiach, zvýši svoju hodnotu a v očiach ženy bude atraktívny.
Dobre sa to čítalo, možno aj preto, že autor neponúka nejaké lacné triky ako zbaliť ženy.

2016  56%Príťažlivosť
2019  80%Žena snov