Adolf Hitler a tajemství svatého kopí

Existuje mnoho zájemců, kteří by chtěli vlastnit Svaté kopí (jde o kopí, jímž byla prolita krev Ježíše Krista na kříži) kvůli jeho neuvěřitelné moci, ať už z náboženských nebo politických důvodů. Jedním z nich byl i Adolf Hitler.

Tato kniha přináší překvapivá odhalení spojená s tajemstvím fantastické moci Longinova kopí. Čtenář se seznámí s tajemstvím samotného kopí, jeho magickým původem, vlivem na starověké civilizace, jeho mnohými proměnami a mnoha místy, na nichž bylo ukryto. V jeho historii se objevují králové, císařové, vévodové, generálové, princové a césarové. V jeho držení se vystřídaly takové osobnosti jako například Jozue, David, Saul, pontský Pilát, sv. Petr, Klaudius, Pompeius, Karel Veliký, Attila, Barbarossa a Napoleon.

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406775/adolf-hitler-a-tajemstvi-svate-ho-k-Tof-406775.jpg 11
Literatura světová, Historie, Záhady
Vydáno:, Naše vojsko

Adolf Hitler and the Secrets of the Holy Lance (1989)

Počet stran:224
Jazyk vydání:český
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-206-1786-6

Kniha Adolf Hitler a tajemství svatého kopí

Martin 016069

HROZNÉ!!! Tolik pravopisných chyb a historických nepřesností v jedné knize sem DLOUHO nezaznamenal. Naše vojsko se (více méně opět) vyznamenalo.
Nicméně se v knize nachází pár zajímavých informací, všechny je ale třeba si ověřovat z jiných zdrojů, jelikož když někdo tvrdí že Napoleon v roce 1860 ovládl celou Evropu, jak chcete lidem co stojí za českým překladem věřit informace stěžejnější.

Autoři knihy

William Bernhardt