Abeceda společenského chování

Abeceda společenského chování https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22120/bmid_abeceda-spolecenskeho-chovani-Meg-22120.jpg 4 9 3

"To je slušné, to není slušné" – slyšíme často okolo sebe. Máme pocit, že jde o velmi proměnlivý pojem; co je slušné tam, je neslušné jinde apod. Vypořádat se s tím a správně se zachovat v jakékoliv situaci není snadné. A právě tady vám chce pomoci tato knížka.

Lac
13.10.2023 5 z 5

Maminka ze mě chtěla lva salónů, tak mi koupila první vydání z r. 1989, děti knihu nechtějí číst a dnes náhodou 2. vydání 1990 objevím v knihobudce v daleko zachovalejší verzi, tak synek vyštrachal 1. babiččino. S lehkým podivem můžu konstatovat, že chybí 3. vydání jako sůl, aby se napravily dezinformace 2. vydání, které by mělo být obohaceno o zkušenosti doby kovidfašizmu, vládní zvůle upravující normy chování dle rozmaru a aktuální nálady ministra zdravotnictví nebo party nezodpovědných vědců zodpovědných za vylepšení společenských vztahů...

Amneris
28.04.2022 4 z 5

Kniha je rozdělena do 13 kapitol, ve kterých se seznamujeme s chováním v rodině, v práci, v hromadné dopravě, na společenských událostech a podobně. Navíc jsou jednotlivé kapitoly vtipně doplněny ilustracemi pana Vladimíra Jiránka (autor Králíků z klobouku).

Merlinit
10.08.2020 4 z 5

Krapet věkovité, ale pořád ještě přínosné a zábavné.

etiketa společenské chování

Vladimír Smejkal
česká, 1955
1990  76%Abeceda společenského chování
2015  90%Kybernetická kriminalita
1995  0%Počítačové právo
2007  70%Velký lexikon společenského chování
2011  83%Lexikon společenského chování

Kniha Abeceda společenského chování je v