Abeceda sexu aneb 69 erotických překvapení

od:

Abeceda sexu aneb 69 erotických překvapení

Populární sexuolog přichází s novou knihou, v níž čtenáři kromě zajímavých informací z oblasti sexu nabídne nepřeberné množství erotických perliček a kuriozit. Slovníková hesla pojal autor značně netradičně a vybíral je s humorem a nadsázkou. Není to slovník v pravém slova smyslu, říká Radim Uzel v úvodu, protože ten člověka... celý text

Populární sexuolog přichází s novou knihou, v níž čtenáři kromě zajímavých informací z oblasti sexu nabídne nepřeberné množství erotických perliček a kuriozit. Slovníková hesla pojal autor značně netradičně a vybíral je s humorem a nadsázkou. Není to slovník v pravém slova smyslu, říká Radim Uzel v úvodu, protože ten člověka příliš nepotěší a rozhodně nepobaví.

Autor knihy Radim Uzel nedávno v tramvaji zaslechl povzdechnutí jedné dámy, že smutného si člověk v životě užije dost. Kéž by se jí tedy dostala do ruky tato knížka! Užila by si možná aspoň špetky veselého.

Nejedná se o slovník v pravém slova smyslu, protože ten člověka příliš nepotěší a rozhodně nepobaví. Z celé sexuální abecedy autor vybral spíše jenom několik hesel, která se pokusí na čtenářově tváři vyloudit aspoň náznak úsměvu. Pro doplnění přidal něco málo životopisných údajů pozoruhodných lidí, kteří v nějaké sexuální disciplíně vynikali nebo přečnívali nad šedým průměrem. Samozřejmě můžete číst text napřeskáčku. Třeba v tramvaji, v čekárně u zubaře nebo na záchodě… méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/147830/abeceda-sexu-aneb-69-erotickych-pre-HvR-147830.jpg 3.515
Žánr:
Erotika
Vydáno:, XYZ
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
mamakvocna
21. února

Tak jsem se rozhodla přečíst si nějakou písemnost od pana Uzla. Čekala jsem nějaký poučný traktát jak se má nebo nemá chovat lidský jedinec v sexu. No to jsem si dala. Byla jsem dotázaná manželem, jestli se mi něco nestalo, protože jsem každou chvíli vybuchovala smíchem. Současně mám ráda drbečky o známých osobnostech, tak tady mi jich bylo naservírováno slušné množství. Díky pane Radime Uzle, už dlouho jsem se takhle nepobavila i když přiznávám na úkor nešťastných lidí, kteří za to, co jim příroda nadělila, nemohou. Asi jsem škodolibá a kdo je škodolibý jako já tuto knihu si přečtěte.

lucy.sankova
17.03.2014

Kniha o sexualitě známých osobností a taky věcí, o kterých se nahlas nemluví. Velmi vtipně napsáno. :)


Štítky

sex sexualita

Autor a jeho další knihy

Radim Uzel

Radim Uzel
česká, 1940

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených16x
v Doporučených1x
v Knihotéce13x
v Chystám se číst2x