...a potom

...a potom https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489402/bmid_a-potom-uZ9-489402.jpg 1 1 1

Název knihy ...a potom je inspirován mnoha vyslechnutými příběhy. Ať už byly určené mně nebo jsem je na zapřenou zaslechla třeba v autobuse. Byly to osobní zážitky, obsahy filmů či knih. A vždy vypravěč příběh předěloval tím známým ...a potom. Květa je přebornice v disciplíně jak si zkazit život. Ne že by na své výkony byla sama, má jednoho stálého trenéra a další se brzy přidá… Ještě že má i přátele, protože přátelé jsou andělé bez křídel. Co je realita, a co pouhý sen? Bude Květin „začátek znovu“ tentokrát konečně šťastný?... celý text

iceVS
07.05.2022 odpad!

No... začnu asi pozitivy... není tam ani jedna pravopisná chyba, a to je v dnešní době takřka zázrak.
A asi se najdou zraněné a útlocitné ezodušičky, pro které tahle kniha bude balzámem.

Váhala jsem, zda to napsat tak, jak to cítím. Ale napíšu. Vnímám knihu jako neuvěřitelný blábol. Smatlaninu románku pro služtičky (a to prostě fakt nejsem) z předminulého století, nakombinovanou vílami, elfy, čarodějnicemi, Mordorem a brutálním neidentifikovatelným nářečím.
Dobroserná Květuška mě iritovala od první stránky, přesto jsem si dala tu práci a knihu dočetla. Zbytečně.

Irena Gerstnerová
česká, 1963