A pak uvidíš...

Koupit

Částečně autobiografický román zachycuje atmosféru posledních let komunistické totality u nás, polistopadovou euforii a první roky svobody. Kniha je zároveň autentickým svědectvím o specifickém kulturním prostředí, jehož reálným předobrazem je divadlo Sklep. S doslovem Tomáše Hanáka.

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234015/big_a-pak-uvidis-a7u-234015.jpeg 3.37

Kniha A pak uvidíš...

Marla

Já nějak nevím, nemohla jsem se začíst, příběh mi připadal dost chmurný a depresivní, dočetla jsem zhruba dovoz třetin a zbytek jsem - přiznám se - jen prolistovala. Snad někdy příště.....

boticelli

Tak tohle vyprávění o vzniku legendární restaurace mě moc bavilo, klidně ta knížka mohla být i tlustší! Musím přiznat, že Slavonice i Besídku (v knize Týnec a Stupeň) dobře znám, sám mám nedaleko letní domek a toto úchvatné kulturní městečko často navštěvuji. Tento renesanční mikrokosmos musíte vidět, a až navštívíte Besídku, budete chtít číst i tenhle příběh!

czechbuddhist
03.06.2020

Krásná kniha, která pojednává o životě za totalitního režimu. Za mě jedna z nejlepších knih od českého autora. Od začátku jsem se smál! Doporučuji.