... a nepotkali ani jednoho idiota

... a nepotkali ani jednoho idiota https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333477/mid_a-nepotkali-ani-jednoho-idiota-gvH-333477.jpg 3 2 2

Jste zvědavi, co se stane, když knedlo a vepřo potká zelo? Bojíte se, jestli nebude prasátko bolet, když ho veverka s jezevcem rozbijí? Je vám známo, že se dítě má mydlit jen málo, jen co by se za nehet vešlo, abyste si ho příliš neopotřebovali? Víte, jaký je přesný sortiment prodejny stolů pana Pingponga? Chodíte rádi obchvatem, ob vozovku i ob chodník? Pokud je vaše odpověď na tyto otázky vždy kladná, je pro vás tento hravý, vlastnoručně ilustrovaný text Jaromíra Františka Palmeho jak šitý na míru. Neboť je to, „jako byste chtěli přejít na druhou stranu po čerstvě adjustovaném zubním můstku – nikdo neví, jak to dopadne“.... celý text

FANDOS
03.09.2017 4 z 5

Tak tomuhle já říkám intelektualní průjem jako bič. :) Některé části této knihy mne docela pobavily svou bezbřehou absurditou.

Netopyr07
22.04.2017 1 z 5

Četla jsem, dočetla jsem.. ale zřejmě budu patřit k té menšině, která bude výt nad tím, jak si autor hraje se slovy a s češtinou, protože mi to nahání husí kůži. Je to jistě umění, ale mně se to nelíbilo. Ubohá naše milá čeština!

2007  88%Tadeáš a hradní tajemství
2010  75%Tadeáš v Bretani
2017  50%... a nepotkali ani jednoho idiota

Kniha ... a nepotkali ani jednoho idiota je v