A je to v kýblu!

Další kniha talentované autorky je souborem humorných, někdy až tragikomických povídek ze života. Ať už Vás v životě překvapí cokoli - od bláznivé zamilovanosti, osudové lásky, střelených náhod a trapasů, přes neplánované těhotenství, narození dítěte, mateřství,..až po zradu, nevěru a rozvod - prostě když máte pocit, že je váš život v kýblu, neházejte flintu do žita a snažte se vše brát s nadhledem. Není ostuda spadnout na dno, ostuda je zůstat tam ležet. Říká se, že žena vydrží v životě nemožné a ještě se u toho usmívá. Zkuste to taky!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/74_/74971/a-je-to-v-kyblu-dBl-74971.jpg 3.79
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Erika

Kniha A je to v kýblu!

Nočnípták
06.09.2018

Vtipně napsaná taková jednohubka. Přečetla jsem za jeden večer, pobavila jsem se, u některých povídek zasmála nahlas. Autorka s nadhledem popisuje krizové situace. Je to opravdu ze života, všechno o čem píše se klidně může stát i vám. Možná už se i stalo. Snad to zvládáte také s humorem.

pagac17
19.12.2016

S chutí jsem si přečetl tuto milou a zajímavou knížečku, která mě dala nahlédnout ve svých krátkých povídkách, jak to vypadá v rodinách, jak se chovají manželé a jejich potomci. Prostě vše, co se děje u nás, ale také i v celém světě.

Zuzana Zemanová

Zuzana Zemanová
česká, 1976

Kniha A je to v kýblu! je: