A co teda jíš?

Zapomeňte na to, že hrát si s jídlem se nemá. Ať už jste vegan nebo ne, tahle kuchařka vás bude zkrátka bavit! Od jahodovy´ch knedlíků až po japonské sushi, celkem 74 vymazlených receptů vás bude inspirovat svou rozmanitostí a jejich minimalisticky´ design si zamilujete. Kromě toho, že jsou všechny lahůdky čistě veganské, spousta z nich obstojí i v bezlepkovém či dietním jídelníčku Kuchařka A co teda jíš? navazuje na stejnojmenný blog, který si záhy po svém vzniku získal srdce tisíců čtenářů a byl mimo jiné oceněn porotou v soutěži Food Blog Roku. O Lindě: Během sedmadvaceti let sve´ho života se Linda naučila vařit, stala se vegankou, vystudovala pedagogickou fakultu, přečetla hodneˇknížek s dlouhy´mi slovy a nechala si narůst hodně dlouhé vlasy. Pu°vodem je z Teplic, ale poslední rok žije v Praze a učí angličtinu na střední škole. V roce 2015 založila blog A co teda jíš? a donutila ministra zemědělství, aby snědl její veganské škubánky se zelím....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/356054/a-co-teda-jis-Vxj-356054.jpg 4.85
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Došel karamel

JanaDobby

Originálně zpracování kniha, zajímavý kousek do sbírky.

Bublinaaa

Já jsem z tý knížky "úplně na větvi". Krásný a jednoduchý design, který musí lahodit nejednomu oku v tomhle světě, kde je každá druhá kniha přeplácaná všemi barvami, dlouhými komentáři a osobními příběhy (já neříkám, že je to všechno špatně, jenom to, že tohle je tak osvěžující). Prostě minimalismus, provedený s grácií.
Ach, a ty fotografie! Staré známé, ale v novém kabátku. Nové neznámé, ihned lákající vyzkoušet.
Doporučuji.

kjama
09.10.2017

Paráda :). A na recepty z druhé poloviny knihy (sladké prasárničky) se těší už i můj manžel, který v gastronomii skončil u uzeného kolena. Knížka má jednoduchý, jemný design, lákavé fotky a řekla bych i proveditelné recepty :). Díky :)