90 minut v nebi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Podtitul: Pravdivý příběh života a smrti Působivá výpověď člověka, který oficiálně zemřel, ale modlitby blízkých jej vrátily zpět do života. Líčení náročné léčby, rehabilitace a hledání smyslu života a existence. Autografické vyprávění reverenda baptistické církve, který před dvaceti lety na hodinu a půl "zemřel". Stal se obětí autonehody a byl prohlášen za mrtvého. Během své "smrti" prožil vstup do nebe, který pro něj byl nejkrásnějším zážitkem. Po nehodě strávil sto dnů v nemocnici, na končetinách měl bolestivé fixátory a propadal depresím. K životu jej vrátily modlitby a pomoc jeho rodiny a blízkých z církve. Po roce nesmírně bolestivé léčby mohl zase chodit a hledal smysl svého příběhu. Dnes je nazýván "pastorem naděje" a mnoha nemocným lidem dodal svým příběhem a zážitkem nebe útěchu a naději v jejich utrpení....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/81_/81432/minut-v-nebi-81432.jpg 418
Orig. název:

90 minutes in heaven

Žánr:
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, Beta-Dobrovský
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha 90 minut v nebi

Přidat komentář
ANATS
21.06.2015

Tak tato knížka mě "dostala". Velmi zajímavě napsaná, čtivá a protože mě toto téma zajímá, tak mě i nutí k zamyšlení. Není pochyb o tom, že smrtí nic nekončí a že nás čeká ještě "něco na druhém břehu..."
Tato uchvacující a dobře napsaná Vás chytne za srdce...a můžu ji jen vřele doporučit.

eme
08.05.2015

knihu jsem si koupil, kdyz moji mamu museli dvakrat ozivovat. Je to zajimavy pohled do toho nez clovek vstoupi do "dalsi dimenze". Co je clovek vsechno vydrzet a vratit se opet do zivota a jeste pomahat dalsim lidem.

Tešo
13.02.2013

Na túto knihu som sa tešil. No teraz po prečítaní môžem povedať, že hl. plus knihy je príbeh podla skutočnej udalosti. O pravdivosti príbehu nepochybujem, no pochybujem o schopnosti autora ako spisovateľa. Prvých 60 strán bolo veľmi dobrých, kniha mala spád a bola veľmi čtivá. No ako som čítal ďalej tak som sa v podstate dozvedal stále tie iste informácie a vyskytovalo sa tu veľmi málo svetlých častí. Možno kvôli môjmu veku si až tak neviem živo predstaviť večnosť alebo si ju ešte nechcem pripustiť. Možno je to skôr čítanie pre starších ľudí, ľudí na smrteľnej posteli či vážne zdravotne postihnutých.

tygrilady
28.10.2012

Zajímavá kniha z osblasti esoteriky............líbila se mi!

joni
20.07.2012

Zajímavé životní svědectví, nejen o těch 90 minutách v nebi, ale hlavně o tom, jak je těžké spoléhat se na Boha, když má člověk trápení.


Autoři knihy

Don Piper

Don Piper
americká, 1950

Cecil Murphey

Cecil Murphey
americká, 1933

Kniha 90 minut v nebi je:

v Právě čtených1x
v Přečtených29x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených1x
v Knihotéce16x
v Chystám se číst8x
v Chci si koupit2x