77 zajímavostí ze starého Egypta

Kniha 77 zajímavostí ze starého Egypta

Atanone
11.11.2019

Jedna z knih, které ve mně podpořily zájem o Egypt a starověk vůbec. Je přehledná a vůbec není nudná, takže pro toho, kdo se chce dozvědět věci ve zkratce, je ideální a pro ostatní dobrá inspirace pro rozhodování, které z témat si vybrat při dalším čtení

Lady.Lucrezia
17.01.2019

Břetislav Vachala poutavě přibližuje čtenářovi Starý Egypt z mnoha různých koutů. Doporučuji knihu pro její obsah i přesnost faktů, v mnohém se přikláním k tomu, že jde o jednu z nejlepších knih o této starověké civilizaci napsané v našich končinách.

bruntal
29.01.2018

Jako malého kluka (cca 12-ti letého) mne strašně zajímal starověký Egypt, faraóni a vše kolem. Naši mi koupili tuhle knihu a já byl štěstím bez sebe.

Geenie
24.06.2015

Vhodně vybraných 77 zajímavostí, které jistě osloví každého čtenáře. Publikace je doplněna obrázkovými přílohami, které danou zajímavost rozšiřují a přibližují. Laik, nadšenec i odborník tak získá ucelený popis. Kniha je dále přehledně členěna do několika kapitol a doplněna jmenným seznamem panovníků + chronologickým přehledem. Považuji ji za užitečnou publikaci nejen při studiu egyptologie.

oolinkaa
18.02.2013

Krásné, čtivé!! Doporučuji všem.