59 vteřin

Chcete vylepšit některou z důležitých stránek vašeho života? Například shodit pár kilo, najít ideálního partnera, získat práci svých snů nebo být prostě šťastnější? Pak byste měli určitě sáhnout po knize 59 vteřin! Psycholog Richard Wiseman v této převratné knize předkládá nový způsob zkvalitnění lidského života podložený seriózními výzkumy. Autor ve své knize popisuje vědecké studie zabývající se životní spokojeností a přináší efektivní doporučení, jejichž realizace netrvá moc dlouho – zhruba minutu. Témata, kterými se Richard Wiseman v knize 59 vteřin zabývá, jsou: štěstí, přesvědčování, motivace, kreativita, přitažlivost, stres, vztahy, rozhodování, rodičovství a osobnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/65_/65450/vterin-malym-zamyslenim-k-velkym-zmenam-65450.jpg 4.316
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Anag

59 seconds (2009)

Kniha 59 vteřin

dalimoni
18.06.2013

Výborná kniha. Čtivá, inspirující. Zabývá se lidských chováním a je v některých kapitolách doplněna také testy, které si každý čtenář může udělat a sám se i "zaškatulkovat" do daných typologii. Autor se zabývá různými tématy např. Přesvědčování, Motivace, Kreativita, Vztahy...., každá kapitola je psána čtivě a poutavě. Autor podporuje své myšlenky psychologickými testy, které byly provedeny na skupinách lidí a které podporují jeho teze. Doporučuji pro čtenáře, kteří mají rádi např. Arielyho, Gladwella atd.

Captain
06.08.2012

Absolutně doporučuji! Velmi chytrá kniha, díky které se dozvíte spoustu zajímavostí, které jsou, narozdíl od jiných knih, opravdu pravdivé (knihu napsal psycholog a vše podpírá studiemi). Nenechte se odradit anotací, životní příručka to je pouze tehdy, že chcete aby jí byla, jinak kniha perfektně funguje i samostatně. S touto knihou nemůžete šlápnout vedle.

Richard Wiseman
britská, 1966