555 – Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka

Autor v knize 555 – Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka vyráží na 100 nádherných míst po celé České republice a mapuje v jejich okolí dostupné podniky, kam můžete zajít na fajn jídlo, kafe, sladký, pivo nebo třeba večerní drink. A co všechno kromě 555 gastrotipů pro vás Lukáš vysype ze svého cestovatelského báglu? Každý výlet popíše a vždy ho doprovodí fotografií od respektovaných českých fotografů a cestovatelů. Partner Kudyznudy.cz přihodí další možnosti, kam se v dané lokalitě podívat. Pomocí QR kódu Mapy.cz si budete moct stáhnout celý výlet i Lukášovy tipy do navigace. A mimochodem, každý z výletů bude mít v knize napárovanou skladbu, kterou lze načíst v aplikaci Spotify. A co je hlavní? I s novou knihou můžete vyrazit sbírat razítka ze svých návštěv, však všechny ty skvělé podniky se na vás už netrpělivě těší! Gastroturistika může začít!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467572/555-vylety-s-gastromapou-lukase-hej-6Xh-467572.jpg 4.511

Kniha 555 – Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka

cleopatra11

Moc pěkná kniha, která je doplněná nádhernými fotografiemi. Pro mě velmi příjemné překvapení.

mala.bloncka

Dostala se mi konečně do rukou kniha od Lukáše Hejlíka. Věděla jsem, že po předchozí knize Gastromapa nešlápnu vedle a měla jsem pravdu! Je perfektní, nádherně voní a obsahuje zajímavé tipy na výlety, kde samozřejmě nechybí tipy na gastro místa. Jelikož rádi cestujeme s manželem po Česku, vím, že se mi kniha bude hodit s sebou v batohu. Nesmím zapomenout zmínit moje srdcovky, které v knize nechybí, jako jsou fotky od jako fotografa s krásnými fotkami z CZ - kubajzcom či našeho kamaráda koperníka, a další. Knihu moc doporučuji všem :)