4 pirátské příběhy

4 pirátské příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136591/4-piratske-pribehy-136591.PNG 5 33 5

Kniha obsahuje příběhy: Zlaté vejce – Čtyřlístek na dovolené náhodou objeví poklad a podaří se mu zachránit dvě zakleté bytosti. Pod pirátskou vlajkou – Setkání s pravými středověkými piráty v časové smyčce Bermudského trojúhelníku. Bobík pirátem – Neopatrní piráti zamění Bobíka za jednoho ze svých kumpánů, a to se jim šeredně vymstí. Vesmírní piráti – Čtyřlístek se utká s novodobými piráty, které přesvědčí, že je lépe pomáhat, než škodit... celý text

Booky84
26.01.2023 5 z 5

Opět skvělé příběhy oblíbeného Čtyřlístku. Škoda, že jsou v této edici vždy jen čtyři. Nejvíce se mi líbil příběh Piráti vesmíru, protože jsou různé druhy pirátů.

hippiesak
04.01.2022 5 z 5

Moje dcera má ráda Čtyřlístek a Piráty z Karibiku :) No, takže tato kniha u nás nemohla chybět :) A povedlo se jim to, opět. Říkám si, že může přijít doba, kdy dočtu příběh, nebo knihu a řeknu si, že už to třeba nemá šťávu, nebo je to už nuda... Ale zatím se to stále nestalo a jsem za to mega rád :) Takže jen tak dál, pane Němečku a celý týme kolem dokola ;)

Venda32
04.10.2021 5 z 5

Příběhy s rozumným obsahem a krásnými ilustracemi. Jediná vada. Jsou krátké:-)

Anička2011
06.12.2020 5 z 5

Hezký příběh i obrázky. Miluju čtyřlístek

Laurinka1000
28.11.2020 5 z 5