3x nadporučík Žilka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na kriminálním oddělení krajského ředitelství policie ČR působí dva kolegové a přátelé npor. Žilka a por. Příkazský. Ve své službě se setkávají s různými případy. Jedním z nich je ohlášená sebevražda vrátného na vrátnici podniku Strojopta. Ale byla to sebevražda, vražda, nebo nešťastná náhoda? V dalším případě je Žilka tak trochu divákem, pozorovatelem. Doprovodí svou manželku Evu na léčení do malého západočeského lázeňského sanatoria a v té době tam dojde k záhadnému úmrtí pacienta - lékaře důchodce - při jedné z léčebných procedur. Třetí případ začíná oznámením paní Navrátilové, že se její manžel strážmistr Navrátil, dopravní policista, který údajně jel plnit nějaký služební úkol, dosud nevrátil ani o sobě nedává vědět. Co se s ním stalo? Zjistí to Žilka s Příkazským?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/72_/72588/x-nadporucik-zilka-72588.jpg 47
Žánr
Detektivky, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha 3x nadporučík Žilka

Přidat komentář
čef
21. května

Je to taková průměrná česká detektivka hlavního proudu. Jazykem skoro jako z policejních protokolů jsou nám představeny tři nepříliš zamotané příběhy ze života policejních vyšetřovatelů. Osoby jsou charakterově ploché, ničím moc osobité. Jejich řeč je rovněž tak sobě podobná, takže by byl problém je odlišit, kdyby byly příběhy trochu více komplikované, což tedy jaksi nejsou. Tento styl jistě nejvíce ocení ti, válející se na pláži nebo v důchodu.

medvedice3
27.12.2018

Tři čtivé případy z ruzných prostředí.

knihomolka1197
21.06.2018

pěkné, zajímavé čtení, dobře se četlo

dagmar5477
24.03.2018

Pohodové detektivní příběhy, skvěle se četly.

katina
16.06.2016

Tři kriminální povídky jsem přečetla naráz v autobuse a metru. Klasická česká oddychová krimi, která se zrovna nabízela... Za mě proto díky.