34 dní

34 dní https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389075/mid_34-dni-o7L-389075.PNG 4 136 40

Jak moc se může změnit váš život za pouhých čtyřiatřicet dní? Anna a Ray spolu prožili v manželství pětatřicet let, ale za zavřenými dveřmi není všechno tak docela v pořádku, jak by se mohlo zdát. V den výročí jejich svatby se Anna rozhodne Raye opustit. Tím spustí lavinu děsivých činů, které možná skončí vraždou…

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

34 Days , 2016

Petronela16
12.05.2019 1 z 5

Celkom slubny zaciatok ale od zhruba polovice knihy som uz len cakala na koniec.Strasne mi vadilo ze vsetko az neskutocne *idealne* zapada do seba.Hlavna hrdinka mi bola spociatku sympaticka a postupne sa mi absolutne znechutila.Kniha mi prisla po precitani taka velmi jednoducha az amaterska...

km05@seznam.cz
01.05.2019 3 z 5

Knihu zařazuji jako lepší průměr. Má rychlý spád, dobře se čte, ale příběh je jen těžko uvěřitelný. Častokrát zbytečná omáčka kolem a časté vaření čaje, když zrovna nebylo o čem psát. Nápad dobrý, ale znovu bych nečetla. Není to kniha, na kterou si budete pamatovat ještě dlouho.

reňa30
27.04.2019 4 z 5

Přečteno za dva dny.Kniha se četla hodně svižně - popíjení kávy a nakupování ( jak je zde několikrát vyčítáno) mi vůbec nevadilo,prostě to do popisu dní patřilo..Příběh psaný zvláštní formou a pokud mohu hodnotit s ohledem na téma tak,jako příjemné čtení.

mysterygirl
18.04.2019 4 z 5

Chtela jsem dat 5 hvezd,nemohla jsem se odtrhnout, ale ten konec..cekala jsem cokoliv,ale tohle??

petrpospa
23.03.2019 4 z 5

Vzhledem k tomu, že tato kniha byla náhodnou volbou, výstřelem od pasu, jsem se dobře pobavil. Reálné prostředí a když přimhouřím oko i vcelku reálný příběh. Domácí násilí ve fyzické či psychické podobě potkává spousty lidí, vraždy čtenáře přitahují, tak proč ne? Je to dobře napsáno, závěr slušně graduje. A že je té vypité kávy trochu moc a děj se uprostřed trochu vleče? No Bóže! Zkusme prostě jen uvěřit tomu, že opuštěný a zavražděný manžel není ideálním odrazovým můstkem pro skok do života plného akce, nakupování, večírků, alkoholu, chlapů, výletů a dovolených. Ale možná je to jen pohled naivního chlapa, že holky?

Peace
23.03.2019 3 z 5

"Co je peklo? Peklo jsme my. Peklo jsme my a taky jiní. Pouhé projekce. Není odkud utéct ani kam prchnout. Jsme pořád sami."

Na knihu jsem byla natěšená, ale po dočtení cítím mírné zklamání. Autorka některé situace (spíše ty nepodstatné) popisuje téměř do každého detailu a situace, které by zasluhovaly více pozornosti, jsou naopak nedotažené. Konec mi pak přijde vyloženě nevyužitý.
Nic, co by mi déle utkvělo v paměti.

josska
15.03.2019 4 z 5

Kniha se mě dost líbila,pěkně se četla.Už první zápletka mě překvapila a bylo to čím dál tím lepší....a ten konec,no ten mě překvapil.

_kadla_
13.03.2019 3 z 5

Vše, co jsem očekávala, se stalo v první polovině, ta byla čtivá. Pak následovalo jen nakupování a popíjení kávy - nuda. A napětí až na posledních 60 stránkách... Kniha neurazila, ale čekala jsem od toho víc.

1alena1
18.02.2019 4 z 5

Přestože jsou v knize nějaké nedostatky, občas trochu přehnané, ale pro mě super čtení. Když se od knížky nemohu utrhnout a čtu a čtu a čtu.... tak je prostě dobrá. Od toho ty knihy máme, že nás pohltí a nepustí, dokud nejsme na poslední stránce.

mulder
05.02.2019 4 z 5

Zajímavě rozehraný příběh, u kterého jsem sám nevěděl, jak by mohl skončit k mému potěšení nebo prostě jen skončit. Po přečtení knihy jsem závěr přijal, myslím, že se i autorka musela zapotit. Kniha se čte lehce, hodně dialogů, utíká to samo. Klidně si ji přečtěte:-)

Knižní střípky
06.01.2019 5 z 5

Dočteno a musím říci, že se mi kniha neskutečně moc líbila, výborný psychothriller, od kterého se nešlo odpoutat, vřele doporučuji. Když mi začalo docházet, k čemu se v knize schyluje, musela jsem číst a číst, dokud nebyl konec.

JustWomen
30.12.2018 3 z 5

Zase román pro ženy, nelogické chování ženských postav, sáhodlouhé popisy jednoduchých aktivit každého dne, co koupili, jedli, kolik káv nebo čaje vypili, za mě sotva průměr.

RADOST
13.12.2018 3 z 5

Téma dobré, zpracování slabší. Kniha na mě působila spíše jako čtení pro ženy. V mnohém neuvěřitelná, nedotažená, zjednodušená. Mnohé opomíjí, mnohé zdůrazňuje. Jenže nevyváženě. Ano, bylo to napínavé, ale tak nějak plytce. Očekávala jsem více, jsem zklamaná.

čef
13.12.2018 4 z 5

Dobré řemeslo vypočítané na odbyt. Styl těžko odlišit od stylu současných knih pro ženy. Příběh vcelku originální, jednání pachatelů nepodloženě nekonzistentní až neuvěřitelné. Pro oddych od obsažnější literatury myslím vhodné, ale v paměti se těžko udrží déle. Nezahazuji, nechválím.

aleza1
12.12.2018 3 z 5

Psychothriller psaný zvláštní formou. Přišlo mně, že autorka je spíš spisovatelkou ženských románů...příliš tam stále pili kávu a čaj a chodili po obchodech. Chtělo by vše více propracovat...celou zápletku, pátrání a dopadení pachatele. Některé činy mi přišly až nelogické...Proto dávám 3 hvězdičky.

Danago
04.12.2018 5 z 5

Dokonalé

kneslova
03.12.2018 4 z 5

Solidně napsaná kniha, je to opravdový psychothriller a to mám ráda. Jak už se zde píše, jak příběh, tak jednání postav je stěží uvěřitelné. Tak mezi 4-5 hvězdičkami, ale výborná kniha

jana3099
28.11.2018 5 z 5

Tak tohle byl opravdu hodně zajímavý ač neuvěřitelný příběh.Konec mě teda hodně překvapil - ale to přece u dobrého thrilleru, čímž tenhle bezesporu je, má být. Určitě doporučuji přečíst.

Ivuska.09
24.11.2018 4 z 5

34 dní - velmi dobře napsaný thriller. Neříkám, že úplně bez chybičky (myšlenka založená na sériových vraždách se mi zdála trochu přehnaná), ale je to ten typ knihy, od které se neodtrhnete. Je to jízda od samého začátku - chvílemi jsem si říkala, že už po první čtvrtině musí být veškeré napětí vyčerpáno. Co asi tak může přijít dál? Ale na stejné vlně příběh pokračuje dál a dál. Až do samotného konce. Závěr byl nečekaný, ale řekla bych, že dobře zvolený. Velmi čtivé, mě příběh zcela pohltil.

Pípasek
17.11.2018 5 z 5

Kniha je ukázkou toho, kam až může zajít touha po pomstě a nenávist, která s přibývající roky nejen, že neustupuje, ale krutě graduje

psychologické thrillery

Autorovy knížky