27

od:


KoupitKoupit eknihu

Napínavý špionážní příběh z období 2. světové války v nacistickém Německu. Na pozadí skutečných událostí se v knize střetávají životní osudy dvou mužů - nacistického špiona Johanna Ingersolla a amerického milionáře Francise Keegana. Ingersoll, kdysi populární německý herec, vstupuje do služeb SS s představou chladnokrevného zabíjení nepřátel "Říše". Stává se z něj agent 27. Keeganova spolupráce s FBI má jediný cíl - pomstít vraždu milované ženy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33565/27-L0X-33565.jpg 3.69
Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
jarkamet
27.01.2017

Nevím jestli tato kniha je správně zařazena do krabičky "Thriller". První třetina byla hodně nudná, spíše literatura faktu, ale nekontroloval jsem pravdivost údajů o Říšské elitě. Ale zajímavé bylo, že ač jsem si říkal, že to nedočtu, to se nedá, tak něco mě nutilo neustále a dokola obracet stránky až jsem se ocitl na konci. Thrillerem bych nazval až poslední pětinu knihy, kdy se to trochu rozjelo, ale vše bylo předem jasný. Nevím za jak dlouho dostanu odvahu sáhnout po další knize Williama Diehla.

jprst
11.03.2016

Dost slabý pokus o špionážní thriller, nesrovnatelný s autorovými dalšími knihami. Souhlasím s Ječmínkem (předchozí komentář), že se jedná o béčkovou knihu, a to je ještě dost mírné hodnocení. Prostě ztráta času.

Ječmínek
15.11.2013

Po přečtení velmi dobré knihy Primární strach jsem se těšil na další autorovu knihu. Ovšem přišlo zklamání. První polovina vypadala celkem nadějně, ale pak jsem narazil na velmi naivní místa. Tato kniha je prostě béčková.

pajonek
28.06.2013

Překvapivě výborný, čtivý špionážní thriller, odehrávající se v "předvečer" a za 2.sv.války........souboj amerického muže, poznamenaného nacistickou zvůlí proti špičkovému německému agentovi nemá chybu......