2050: Příběh pro budoucí pokolení

od:


KoupitKoupit eknihu

    V roce 2050 se zdá být všechno v pořádku a šestnáctiletá dívka Aneta si užívá bezstarostného života v moderní Praze. Souhrou okolností se jí podaří nahlédnout za oponu zdánlivé idyly a pozná tajemství i hrozbu skrývající se tam, kde by to vůbec nečekala. Kromě toho, že Aneta zažívá první lásku a dozví se něco o vlastní minulosti, pomalu si uvědomuje, že svět v pořádku rozhodně není. Stačilo jen otevřít oči.
    Otevřete oči s Anetou a porovnejte, jak děsivě blízko má její svět k naší současnosti. Kde končí svoboda? Jsme zajatci techniky? Jsou nepohodlné osoby sledované? Co je pravda a co není? Odpovědět si můžete po přečtení tohoto moderního pohádkového příběhu, který vás zaručeně dovede k zamyšlení.
Ing. Ladislav Zelinka je autor zabývající se především aktuálním stavem a budoucím směřováním lidské společnosti, ekologií a exopolitikou. Napsal desítky článků pro weby i do časopisů. 2050 je jeho čtvrtá kniha, autor se snaží oslovit „indigové děti“, přemýšlivé náctileté a každého, komu není jedno, co se děje kolem nás.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/317278/2050-pribeh-pro-budouci-pokoleni-gU0-317278.jpg 33
Žánr:
Literatura česká, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno:, Černý Drak
více informací...
1. vydání originálu:2016
Počet stran:140
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-906481-2-8
Nahrávám...

Komentáře (0)