2000 rad pro zahrádkáře

2000 rad pro zahrádkáře https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58690/mid_2000-rad-pro-zahradkare-ZTf-58690.png 4 17 9

V nejmodernější a nejobsáhlejší zahrádkářské příručce najdete přesný návod, co kdy na zahradě dělat. Ale nejen to. Kniha je plná dobrých nápadů a inspirujících rad pro každého pěstitele. Text je doplněn přehlednými tabulkami a více než 700 návodnými ilustracemi.

Literatura naučná Zahrada
Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

Rat für jeden Gartentag , 1984

jprst
25.12.2022 4 z 5

V porovnání s množstvím vydávaných různých publikací, mnohdy se jen odborně a nově tvářících, je tato dobře a hlavně přehledně uspořádaná a je dobrou pomůckou i pro zkušenější zahrádkáře.

milan3144
28.06.2022 5 z 5

Dobrý rádce pro všechny ty co se se rádi věnují zahrádkaření. Mám jí teprve rok, ale nahlížím do ní poměrně často a čerpám z mnohých rad, ale i tabulek.
Oceňuji pěti ředkvičkami.

Jirinamac
15.05.2022 5 z 5

Knížku mám jenom půjčenou, ale myslím, že jí budu chtít i vlastnit. Obsahuje spoustu rad, které využije začátečník, ale i zkušený zahrádkář.
P.S. už jí vlastním

Radka1911
03.05.2022 4 z 5

Každoroční "pomocník" při práci na zahrádce.

Greenfingers
28.04.2020 4 z 5

Knize nelze vytknout systematičnost a přehlednost. Na druhé straně, jelikož se v podstatě jedná o encyklopedii, zákonitě nejsou některé věci rozebrány do hloubky. Přesto bych knihu hodnotil jako dobrý manuál pro zahrádkáře- začátečníky.

Doubravka1975
13.02.2020 5 z 5

Skvělá knížka, pěkně zpracovaná, každý měsíc rozepsaný, mám ji doma už nějaký ten pátek.
Dědictví po nějaké zemřelé tetě moji tchýně. A babička bydlí na bytě, tak jsem ji dostala já, na baráku se zahradou se mi hodí víc

Laviedete
04.03.2017 5 z 5

Výborná, praktická. Používám již několik let pro zahradu i pokojové květiny.

Lessana
17.11.2016 4 z 5

Pekne spracovaná kniha pre záhradkárov, mesiac po mesiaci, vždy od zeleninovej záhradky, cez ovocný sad a okrasné kroviny, stromy, kvety, až po izbové rastlinstvo. Ešte tak "zostrihať" ju o tie večné "rady" týkajúce sa hnojenia a bolo by to perfektné...

kika 13
08.02.2013 4 z 5

Užitečné rady pro zahrádkáře na každý kalendářní měsíc.Ke knížce se budete vracet.