130: Hodní, zlí a oškliví

Druhý díl komiksové trilogie 130. Originální a nevšední příběh se před čtenářem-divákem odvíjí jako důmyslně propojené scény sci-fi velkofilmu. Vstupte do světa, kde neexistují žádné hranice mezi fantazií a realitou. V pustině bývá ticho před bouří zvlášť dusné. To čekání na první mohutné zahřmění, které přijde každým okamžikem. Nitky osudů hlavních hrdinů se pomalu prolínají, střípky příběhu začínají tvořit jasnou mozaiku, kde dobro bojuje se zlem a kde se věda střetává s vírou. Kterou stranu si zvolíte vy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/52_/52513/130-hodni-zli-a-osklivi-y0j-52513.jpg 4.559

130 (2.)

Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Labyrint

Kniha 130: Hodní, zlí a oškliví

Tomas@S
12.10.2018

Na cesky komiks fakt docela dobry. Kresba je na prvni pohled pomerne jednoducha, ale neni to urcite odflaknute, autor si s tim dal opravdu praci a myslel na spoustu detailu a nenapadnych vtipku. Pribeh je snovy, podobne jako v prvnim dile. Je zde zrejma inspirace Malym princem, ktery zde i vystupuje jako jedna z hlavnich postav. Ze zacatku neuchopitelny dej se ke konci uzavira a drivejsi veci davaji najednou vetsi smysl. Libi se mi to a vyplatilo se mi projit vsemi tremi dily. A neni to vec kterou navzdy odlozite, spis je dobre se k tomu po case klidne vratit, pripomenout si dej a objevovat souvislosti. Jednoznacne pozitivni pocin.

Mercatino
18.03.2017

No jedničku pravděpodobně budu muset přečíst ještě jednou. Byla pro mě dost abstraktní, nerozvinutá, těžko pochopitelná bez souvislosti. Každopádně druhý díl mě pohltil a zformování trojce hrdinů a vykreslení jejich charakterů mi hodně pomohlo v orientaci příběhu. Tento díl jsem si opravdu užíval a těšil jsem se na další, což po přečtení prvního dílu jsem říci nemohl :)

LordSnape
03.07.2016

Pro mě je pokračování ještě o chlup lepší, jak jednička. Příběh dostává jasné obrysy, objevují se záporné postavy, do party přibyla jedna nová a hlavně mě oddělala myšlenka samotných bunkrů a výlet uvnitř č. 157.

Covenant
25.01.2016

Pro mě to jsou orgie. První díl jsem si zamiloval a druhý, i když o malililinko slabší, je pořád vynikající. Hrozně se mi líbí kresba a fascinuje mě atmosféra "postapokalyptického" prostředí. Akorát jsem se musel smát u soubojů, které mi připomínaly zkrácenou verzi souboje z mangy.

Dragonian
14.10.2015

Parádní pokračování prvního dílu!

Lady_Ef
23.08.2012

Stalo se, v co jsem ani nedoufala. Tento díl mi přišel nesrovnatelně lepší než první. Kresba je skvělá, příběh začíná dávat smysl a já se už nemůžu dočkat, co prozradí další díl..

spdb
17.05.2012

Při čtení mám stejné pocity jako u prvního dílu. Ta rozsáhlost krajiny. Unikátní postavy jako solitery a přesto tvoří dohromady doplňijící se společenství. V pozadí neodhalené důvody kolapsu a klidný místy až melancholický běh. No, už aby dodělal závěrečný díl.

Ikkju
10.02.2012

Pro mě malinko slabší než první díl, každopádně jsem si pro něj došel do Meat factory, takže mám i podpis autora! x)

komiksy

Nikkarin (p)