111 tipů jak šetřit svoje peníze

111 tipů jak šetřit svoje peníze https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175417/111-tipu-jak-setrit-svoje-penize-175417.jpg 3 8 3

Tahle kniha vysvětluje princip, jak šetřit. Naučí vás dívat se na šetření a na vaši i světovou finanční krizi s nadhledem. Poradí vám, jak dělat praktické věci zajímavě a jak se umět bavit tím, že nic nemáte. Vysvětlí vám, jak z ničeho udělat moc a jak to moc využít naplno. Tato kniha je pro lidi, kteří se chtějí naučit šetřit.... celý text

-neuvedu-
09.02.2019 3 z 5

Některé tipy jsou zvláštní, některé tipy zaujaly, ale jinak platí, že většinu toho běžný člověk zná. Z toho důvodu mě tedy kniha moc nenadchla. Autorky styl vkládat k textu humor mě nezaujal, ale také jí ho nezazlívám... Souhlasím také s komentářem 'babyboar', že přesto kniha může někoho navést správným směrem... Kniha v dalším vydání potřebuje aktualizaci cen a také opravit překlepy.

Anya636
03.03.2015 3 z 5

Nepříliš užitečná kniha, pokud nad šetřením již přemýšlíte a uvažujete rozumě. Kniha je však poměrně čtivá a příjemně napsaná.

babyboar
14.09.2013 3 z 5

Některé tipy je třeba brát s velkou rezervou a knížka je spíše humorná než odborná, ale základní myšlenka je jasná a pokud člověk šetřit chce, kniha ho navede správným směrem.