1000 ptáků - Nejhezčí a nejznámější ptáci všech kontinentů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ptáci člověka odjakživa fascinovali: po celém světě lidé obdivují jejich elegantní let, nádherné peří a líbezný zpěv. S touto knihou se vydáte na objevnou cestu pestrým světem ptáků! Fantastické barevné snímky předních fotografů představují ty nejhezčí a nejznámější ptáky všech kontinentů z té nejtěsnější blízkosti - od domáckých evropských druhů přes pestrobarevnou říši jihu až po ledové oblasti Antarktidy. Dozvíte se o životních prostorech ptáků, o jejich rozšíření, druhovém zařazení a velikosti. Texty nabídnou řadu zajímavostí a nových poznatků o nejdůležitějších určujících znacích, způsobu života a odchovu mláďat, ale i o typickém chování ptáků a o jejich zpěvu. Získáte zkrátka obsáhlý přehled a ptačí říši s mnoha barevnými fotografiemi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394825/big_1000-ptaku-nejhezci-a-nejznamejsi-p-2XE-394825.jpg 52
Žánr:
Literatura naučná, Příroda, zvířata

Vydáno: , Svojtka & Co
Originální název:

1000 Vögel, 2006


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha 1000 ptáků - Nejhezčí a nejznámější ptáci všech kontinentů

AgiMangi
26.12.2020

Moc pěkná kniha, nejen že podle ní člověk snadno pozná známé i neznámé druhy ptáků, ale dá se využít i jako skvělá inspirace pro mé malby a kresby.

Leslie739
12.09.2013

Tato kniha mi už několikrát pomohla identifikovat neznámého ptáka z fotografie. Pro člověka, který rád sleduje naše i exotické ptáky rozhodně doporučuji. Je tam hromada pěkných fotek a u popisů je dopsáno, která fotografie k němu patří, takže neexistuje, že by jste měli mylnou představu o vzhledu ptáka.
Pokud nevíte, jestli ji chcete nebo ne, tak já bych do ní na vašem místě šla. Bez pochyb.