1000 nejzvídavějších dětských otázek 2. díl - Země a vesmír

1000 nejzvídavějších dětských otázek 2. díl - Země a vesmír https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204184/bmid_1000-nejzvidavejsich-detskych-otaze-204184.jpg 5 1 1

Co dělá slunce v noci? Jak vzniká tornádo? Kdo vynalezl rádio? Proč je pátek 13. nešťastný den? V této knize naleznete odpovědi na spoustu všetečných a zajímavých otázek, které zaujmou dětského i dospělého čtenáře. Dozvíte se v ní všechno o objevech a vynálezech, o světě, ve kterém žijeme a také o Vesmíru, jež nás obklopuje. Zvídavé děti jistě ocení tipy na spoustu zábavných experimentů. Text je doprovázen názornými ilustracemi a poutavými fotografiemi. * Jak funguje navigační systém? * Kdo nakreslil první mapu světa? * Kdy byla poprvé ukována podkova? * Proč máme o Vánocích stromeček? * Jak vznikl Měsíc?... celý text

Literatura naučná Věda Encyklopedie
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

1000 interessantesten Kinderfragen

Viva23
07.11.2018 5 z 5

Tuto knihu si stojí zato přečíst ,protože se zní můžete něco nového naučit a něco nového dozvědět
tato kniha mě překvapila tím že v ní je hodně zajímavých otázek které jsem předtím nevěděla.

vesmír geografie

Sabine Fritz
německá
2018  100%Nejzvídavější dětské otázky
2019  100%Nejzvídavější dětské otázky - Naše tělo, Jídlo a pití, Rostliny a zvířata
2014  100%1000 nejzvídavějších dětských otázek 2. díl - Země a vesmír
2007  100%Nový lexikon pro děti - TECHNIKA