100 záhad, které věda vysvětlila

100 záhad, které věda vysvětlila https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396107/bmid_100-zahad-ktere-veda-vysvetlila-c5e-396107.png 5 6 2

Populární věda série

< 3. díl

Od úbytku včel po teorie konce světa a ještě dál. Odborníci časopisu Popular Science odhalí tajemství vesmíru a odpoví na 100 nejzapeklitějších vědeckých otázek. 100 záhad, které věda vysvětlila je rozděleno na kapitoly Hmota a energie, Vesmír, Lidské tělo, Země, Ostatní organismy a Lidské úspěchy a problémy. Objevujte záhady vesmíru, a získejte porozumění vůči nejnovějším teoriím o temné hmotě, černých dírách, cestování časem, a ještě mnohem víc.... celý text

Věda Encyklopedie Záhady
Vydáno: , Omega

100 mysteries of science explained

FejKýý
10.01.2024 5 z 5

Hodně věcí, jsem se dozvěděla. Kniha je udělaná pěkně. Jak textem, tak ilustracemi. Témata mě zaujala.

EllSeifert
02.01.2020 4 z 5

Krásně zpracovaná kniha, která se, i přestože je napsaná odborně, dá pochopit bez hlubších znalostí daných problematik. Některá témata jsou zajímavá více, jiná méně. Nemyslím si ale, že by se měla jmenovat 100 záhad, které věda vysvětlila. Většina záhad je naopak dosud nevysvětlená a v knize se objevují pouze možné teorie.