100 nejkratších cest k Tobě aneb příběh duše

100 nejkratších cest k Tobě aneb příběh duše https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345600/bmid_100-nejkratsich-cest-k-tobe-aneb-pr-uA2-345600.jpg 4 142 28

Je to speciální kniha. Více než 300 stran a studijní čtení. Unesu Vás daleko od planety Země a hluboko do Vašeho nitra. Ukážu Vám dávnou minulost, abych umožnil pochopit přítomnost i budoucnost. Vysvětlím, jak najít spřízněnou duši, a jak o ni nepřijít, protože… ale o tom jsou vlastně už 3 vesmírné zákonů a 2 principy, na kterých stojí jak vesmír, tak příroda na naší planetě a samozřejmě i lidský život – součást přírody, součást vesmíru.... celý text

Kralovna_Andy
11.06.2018 5 z 5

Autor zopakoval, co vlastně všichni víme,ale rádi zapomínáme.Chvilkama mi ukápla slza,jindy jsem se zasmála,ale bylo to přesně to,co jsem v po rozchodovém období,s osobou,která rozhodně nebyla mou spřízněnou duší,potřebovala. :)

Eevina
24.03.2018 5 z 5

Tahle kniha vás donutí se zamyslet sami nad sebou, nad svým životem a svými chybami. Pomůže pochopit jednání druhých i svoje vlastní. Za mě povinná četba, kterou by si měl přečíst každý.
Kniha se nedá přečíst na jeden zátah, protože tolik důležitých informací vás donutí se každou chvíli zamyslet, je potřeba tyto informace nechat v sobě dozrát a pochopit a pak ve čtení pokračovat.
Čte se lehce, rychle a snadno :)

Shindinka
29.01.2018 5 z 5

Doporučuji všem, kteří se hledají a všem kdo se našli aby pomohli najít se druhým...čte se jedním dechem jak autor píše duší ne očima...doporučuji mě mooc moc moc moc pomohla

kejty91
28.01.2018 4 z 5

Nakonec knihu hodnotím jako spíše lepší. Ono poskládat tolik myšlenek musí dát zabrat.
Ale o čem vlastně píše? Je ta spřízněná duše vlastně v nás nebo ji hledáme v někom dalším? To mi zůstává otázkou.
Kniha pro mě v mnoha případech znamenala konfrontaci. Autor mi přijde až moc optimistický a kdokoli se někam posune, je to vždy k lepšímu, např. ženu opustí muž ale jen proto, že jakási dharma ví, že žena se zaslouží lepšího muže. Tak proč ho nedostala rovnou? Jo, život prý nemá být jednoduchý ale tohle vysvětlení mi přijde zvláštní, neúplné.
Kniha mi však poskytla i několik cenných rad a informací do života. O odpuštění. Nebýt s někým s kým se dá žít ale bez koho se právě žit nedá. Říkat upřímné ne. Mít pozitivní příklad.
Ke knize se budu vracet - ne jako k celku ale vždy k určitým pasážím.

Arwen329
14.01.2018 5 z 5

Krásná kniha... Doporučuji

beruskaska
10.12.2017 5 z 5

Skvělé čtení, doporučuji všem!

Amber
10.11.2017 5 z 5

Díky autorovi za tuhle knihu, díky ní jsem si v době, kdy jsem byla na dně opět uvědomila ty pravé hodnoty, priority a přestala mít strach se znova zvednout, pokračovat dál v cestě a hlavně jsem přestala mít strach z chyb! Protože dnes už zase vím, že chybami se člověk učí. Znovu jsem v sobě objevila víru.

Ashi
15.07.2017 5 z 5

krásné, motivující, naplňující.

partnerské vztahy rozvoj osobnosti, osobní rozvoj sebeláska

Petr Casanova
česká, 1974