100 nábojů: Šest na odstřel

100 nábojů: Šest na odstřel https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126614/bmid_100-naboju-sest-na-odstrel-4OI-126614.jpg 4 41 8

100 nábojů série

Šest příběhů. Pro některé začátek. Pro jiné konečná. Agent Graves postupně rozmístil své kameny po hrací ploše a chystá se na závěrečný souboj s Trustem. Podobně postupují i jeho protivníci, kteří budou muset bojovat nejen s Gravesem, ale i mezi sebou navzájem. Hra se čím dál tím víc komplikuje, a pokud hráči budou chtít přežít, musí si uvědomit, kam vlastně patří a kam se chtějí dostat. Jedno je jisté - všichni se do dalšího kola nedostanou.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art

100 Bullets: Six Feet Under the Gun , 2003

jarynek
22.03.2019 5 z 5

Šest samostatných povídek, takové střípky spíše vysvětlující, na první pohled moc hlavní děj neposunující, ale v dalším pokračování se předpokládám ukáže, že až tak "nedůležité" to nebylo. Jinak příběhy i kresba opětovně výborné - je až k neuvěření, kolik děje se autorům do jednotlivých povídek podařilo vměstnat, když víceméně v každé povídce je vedle hlavního příběhu vyprávěna ještě nějaká dodatečná dějová linka. Opět naprostá spokojenost.

Disease
02.01.2019 4 z 5

Šest jednosešitových povídek, které víceméně fungují jako medailonky šesti postav. I když je pořád třeba dávat bacha, co se kde šustne, protože na to bude v budoucnosti určite odkaz.

Kapis
02.11.2018 5 z 5

Šest sešitů, šest samostatných dílků do mozaiky. Moje A4-ka, kde si píšu co se kde dělo je už skoro popsaná z obou stran. Opět je třeba připomenout, že největší zážitek ze čtení lze dosáhnout jedině, když to člověk čte naráz v rychlém sledu. Ten díl s Lonem, kdy skončí jak skončí - tak to jsem si říkal, že je nějaká retrospektiva, ale jelikož jsem už začal číst další knihu, je zřejmé, že se to děje všechno postupně a autor nás netrápí v tom brutálním propletenci ještě časovými skoky. To už by bylo k zesrání a Lono je zjevně nesmrtelný. Setkáváme se i se stále spícím minutemanem Willim Timesem a s tím koncem se to celé zamotává ještě více. Je to geniální po všech stránkách.

borknagar
31.03.2016 5 z 5

Šest příběhů - šestkrát perfektní zážitek ze čtení. Azzarello umí a Risso tomu dodává ten pravý šmrnc. Dnes již noir klasika, která stojí celá za přelouskání a je to rozhodně čtení, ke kterému se budete nejednou s láskou vracet. Opět jsem nadšen z obálek k jednotlivým příběhům.....

martinstefko
22.10.2015 4 z 5

Kniha "Šest na odstřel" není špatnou knihou, ty příběhy jsou dobré, ale svůj význam, skutečný význam budou mít až ve chvíli, kdy budete číst dál. Tady se připravuje půda pro něco většího a vlastně se nic pořádně neřeší. Azzarello nás napíná, trochu natahuje děj, protože některé ty příběhy se přece jen mohly odehrát rychleji - třeba ten Gravesův nebo Colův. Jenže tahle série se stejně tak dobře čte, že i ty slabší sešity jsou dostatečně kvalitní na to, aby udržely vaši pozornost. Tohle je jeden z nich. Více: http://www.comics-blog.cz/2013/11/373-100-naboju-6-sest-na-odstrel-75.html

OldaB
26.05.2014 5 z 5

Výborné příběhy, ale pořád mám pocit, že mi něco důležitého uniká. Zřejmě to dobře nedopadne.

3DD!3
28.09.2013 5 z 5

6 povídek, šest příběhů,6 mrazivých ponaučení. Azzarello nenápadně poodhalil o dost větší kus celé mozaiky a poslední stránkou vmete čtenáři do obličeje brutální zvrat, který vás donutí pochybovat o motivacích všech. Proč?!

Kapis
08.02.2013 5 z 5

Výtečné...opět. Pauzy mezi jednotlivými díly nejsou tak dlouhé a tak se mi podvědomí o jednotlivých postavách velice rychle obnovilo a netápal jsem co, kdo, kde, jediným problémem tak zůstává PROČ? Na to si však budu muset počkat, věřím, že Azzarello smotá všechny nitky do grandiózní tapisérie a odhalí nám skutečné motivy těch opravdu nejmocnějších v explozivním finále. Je zajímavé, jak se autor důsledně vyhýbá židovské i zednářské symbolice. Asi by to pak nevydali:) Komplexní a propletený příběh se spoustou drobných vsuvek a titěrných životů na okrajích, způsob vyprávění obrazy, kdy člověk musí být opravdu pozorný na každý náznak v každém panelu a geniální, přímo božská Rissova kresba, dělá z této série takovou malou komiksovou šlechtičnu. 100 nábojů je po všech stránkách zážitek a geniální záležitost. Klepu se na další díly a hlavně na to, až si to jednou přečtu v celku.

komiksy

Autoři knihy