Knihovna Předhradí (Předhradí)

knihovny

Typ:veřejná knihovna
Město:Předhradí
Telefon:775243994
E-mail:michalcemper@gmail.com
Web:http://www.facebook.com/pages/Obecn%C3%AD-knihovna-P%C5%99edhrad%C3%AD/1402607756705100?sk=timeline
Adresa:kap. Svatoně 85, Předhradí, 539 74
Otevírací doba:Pondělí - 15:00 - 17:00

O knihovně

Naše knihovna poskytuje standardní knihovnické a informační služby. Neomezujeme se na pouhé půjčování knížek, ale mnohaletá praxe v oboru a odborná studia nám dovolují se o naše návštěvníky zajímat individuálně a poradit jim další četbu, která by je mohla zajímat.

Náš knihovní fond zahrnuje knihy všech kategorií se speciálním důrazem na povinnou středoškolskou četbu pro ty, kteří se připravují k maturitě. Nabízíme jak knihy staršího data vydání, tak i knihy nových autorů. Zároveň nabízíme několik desítek knih i z fondu Městské knihovny v Chrudimi. V našem portfoliu najdete i časopisy orientující se především na domácnost, bydlení a životní styl.

Součástí osobního přístupu je i flexibilní pracovní doba. V knihovně nás pravidelně najdete každé pondělí od 15:00 do 17:00, kontaktovat nás však můžete i mimo tyto pracovní hodiny a my se o vaši poptávku postaráme. Vám tak stačí pouze přijít si příští výpůjční den knihu vyzvednout.

Cílem naší knihovny je nejen spolehlivě a efektivně knihy půjčovat, ale zároveň kultivovat čtenářskou a kulturní gramotnost v jejím blízkém okolí. Knihu chápeme jako bránu do kulturního světa, ve kterém by se měl orientovat každý, kdo chce uspět na poli mezilidských vztahů. Buďte úspěšní s námi!

Standardní knihovnické a informační služby zahrnují výpůjční služby, meziknihovní výpůjční služby a referenční služby. Knihovna zároveň disponuje přístupem k veřejnému internetu zdarma.

Zdroj textu: Facebook